Road Bike ile tekeriniz daha sağlam basacak

Kolay kilo vermek için bisiklet elverişli bir spor mu? Bisiklet kullanırken harcanan kaloriyi hesaplamak için bir akıllı telefon uygulaması yok mu?

Road Bike ile tekeriniz daha sağlam basacak

Her geçen gün artan bisiklet kullanıcılarının sayısı, bisiklete dair ihtiyacın da artmasına sebep oluyor. Hem şehir içi ulaşımda hem de spor olarak kullanılan Bisiklete dair dijital uygulamalar da bu paralelde artıyor. Özellikle spor olarak bisikleti tercih edenler, hızlı kilo verme yöntemlerinden biri olarak bisiklet sporuna yönelenler, harcadıkları efor karşılığında ne kadar kalori yaktığını hesap etmek istiyor. Bunun yolu ise kat edilen yolun, hızla ve süreyle hesaplanmasından geçiyor.

İşte bu ihtiyaca müteakip yazıla Road bike uygulaması ile bisiklet sürücüleri akıllı telefonlarından GPS aracılığıyla hız mesafe ve süreyle ilgili anlık bilgiler alabiliyor.

Road Bike uygulamasının özellikleri nelerdir?

Uygulama ile kat ettiğiniz mesafeyi, süreyi ve hızı görebilirsiniz. Bunun yanı sıra ne kadar kadar kalori harcadığınızı, kalp ritminizi, çeşitli bisiklet rotasını, bu uygulamayı kullanan diğer bisiklet sürücüleriyle mesafenizi, hava verilerini ve turunuz sırasında mola yerlerini öğrenebilirsiniz.

Bisiklet Apple Android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.