Ricoh Şirketi 360 Derecelik Kameraya Sahip Theta V Modelini Duyurdu

Ricoh şirketi, IFA 2017 dahilinde üst seviyedeki özelliklere sahip bulunan yeni 360 derecelik kamerası Theta V modelinin duyurusunu yaptı.

Ricoh Şirketi 360 Derecelik Kameraya Sahip Theta V Modelini Duyurdu

Ricoh şirketi, IFA 2017 dahilinde üst seviyedeki  özelliklere sahip bulunan yeni 360 derecelik kamerası Theta V modelinin duyurusunu yaptı. 

Son dönemlerdeki Teknoloji trendlerinden  biri olan 360 derecelik çekim gerçekleştirebilen kameralar, değişik üreticilerin kullanıcılara sunmuş olduğu yeniliklerle her geçtiğimiz gün gelişmeye ve de  çok daha işlevsel bir duruma gelmeyi sürdürüyor.

Bu alan içerisinde ürünler geliştirmeye devam eden Ricoh şirketi, IFA 2017 dahilinde üst düzeydeki özellikleri barındıran bir 360 derecelik kamera satın almayı isteyen kullanıcılara hitap edecek Ricoh Theta V isimli modelinin resmi duyurusunu yaptı.

Ricoh şirketinin yeni Theta V  isimli modeli, geçmiş olduğumuz sene satışa çıkartılan Theta S modeli ile benzeyen bir tasarıma sahip olsa bile, 12 MP'lik bir çözünürlüğünde ve de  f/2.0 diyaframlık bir açıklığına sahip bulunan 2 tane kamerası sayesinde farkını ortaya koymakta.

14 MP'lik çözünürlüğü ile 360 derecelik fotoğraf ve 4K çözünürlük ile 360 derecelik video çekimleri yapılabilmesine olanak tanıyan Theta V modeli, 19 GB büyüklüğündeki dahili hafızasının yanında kullanıcılara birde canlı yayın gerçekleştirebilme şansını sunuyor.

Bunun yanında cihazın altına bağlanılabilen ve  de 3D ses kaydı yapabilmek için üretilmiş 360 derecelik mikrofonu da satışa çıkartan Ricoh şirketi, Theta V modelinin daha önceki modellere  göre çok daha net durumdaki görüntülerin yanında çok daha geniş bir dinamik aralık ve de yüksek hız ile veri transfer olanağı sunabildiğini iddia etmekte.

Ricoh şirketi ayrıca, Theta V isimli modelini ilk önce Amerika Birleşik Devletleri'nde 429 dolar tutarında, 360 derecelik ses kaydı yapan mikrofonu da 269 dolar tutarındaki fiyat etiketi ile  beraber satışa çıkartacak..

ricoh theta v abd
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.