Resmen Amazon'a Yürüdü

Dünya üzerindeki en önemli durumdaki fastfood zincirlerinden bir tanesi olan Carl’s Jr çok ilginç bir konuyla gündeme gelmeyi başardı.

Resmen Amazon'a Yürüdü

Dünya üzerindeki en önemli  durumdaki fastfood zincirlerinden bir tanesi olan Carl’s Jr  çok ilginç bir konuyla gündeme gelmeyi başardı. Hamburgerleri ile birlikte ünlü olmayı başaran restoranlar zinciri resmi olan Twitter hesabının üstünden Amazon şirketine tam anlamı ile yürüdü.

Bir dönemlerde Trump’ın eski kabinesinin adaylarından  biri olan Andy Puzder tarafından yönetilmekte olan ünlü  durumdaki zincir restoran, bir zaman önce sosyal medyada yer alan hamburger yemekte olan bikini kızlar temasını ardında bırakmıştı. Carl’s Jr. isimli markasının yaklaşık olarak  93.000 tane takipçisi bulunan resmi hesabı, bir zaman önce fazlası ile ilginç bir paylaşıma  daha ev sahipliği yapmış oldu.

Markanın aktif  durumdaki Twitter hesabı, #AmazonBuyUs şeklindeki hashtagi ile dünya üzerinde eşi 
 ve benzeri çok görülmemiş bir paylaşımı gerçekleştirdi ve sosyal medya üzerinde de çok büyük ses getirmiş oldu. Büyük fikirler başlığıyla yapılmış olan paylaşım ile Amazon şirketine ''bizi satın alın'' şeklindeki mesajı çok açık bir dille verilmiş oldu.

Kendilerine ait markalarının ve de Amazon şirketinin ortak noktası olarak gözüken ''gülücük'' şeklindeki emojisinden yola çıkmış olan paylaşım içerisinde ayrıca ''Şaka değil bu bizi SATIN ALIN!'' şeklindeki mesajı açık bir biçimde dile getirilmiş. Akıllarında 1.000'lerce sayıda fikir olduğunu ve de  bunu bulut tabanına sahip restoranlar zinciri ünvanıyla yapmayı istediğini belirtmekte olan Carl’s Jr. bu konuyla ilgili bir hayli ciddi görünmekte.

Amazon şirketinin cephesinden ise tam olarak nasıl bir karşılık gelecek olduğu büyük bir merak konusu. Bu bahsi geçen paylaşım, sosyal medya üstünden bir viral çalışması da olarak açıklanabilir. Bir başka açıdan bakmış olduğumuz ise her konuda fazlası ile başarılı durumda bulunan Amazon şirketinin bu konuyu ciddiye alacak olması da işin rengini çok ciddi bir biçimde değiştirecek olabilir.

amazon Carl’s Jr twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.