Renkli Sayfalar'da Şok Olay Kanal D İle Yollar Ayrıldı Mı

Renkli Sayfalar programı ile ilgili şok bir hadise meydana geldi. Renkli Sayfalar programı artık Kanal D ekranlarında yayınlanmayabilir.

Renkli Sayfalar'da Şok Olay Kanal D İle Yollar Ayrıldı Mı

Bilindiği üzere günümüzde çok sayıda magazin programı bulunuyor ve bunlar arasında en ünlülerinden birisi de Renkli Sayfalar... Ancak Renkli Sayfalar'ın işleyişi diğer magazin programlarından biraz daha farklıydı. Daha çok sohbet şeklinde ilerleyen Renkli Sayfalar, bir süredir Kanal D ekranlarında yayınlanmaktaydı ancak önümüzdeki süreçte Renkli Sayfalar programı Kanal D ekranlarında yayınlanmayabilir veyahut kadro değişikliğine gidilebilir.

Renkli Sayfalar programını sunan Gülşen Yüksel Salt ile Müge Dağıstanlı Kanal D'den resmen ayrılıyorlar. Elimize ulaşan bilgilere göre Şubat ayının ortalarından itibaren artık ikiliyi Kanal D ekranlarında göremeyeceğiz. Peki bunun sebebi nedir?

KANAL D İLE ANLAŞMAZLIK 

Kanal D ile ünlü sunucular arasında bir anlaşmazlık meydana geldi çünkü Renkli Sayfalar programı magazinin dışına da çıkarılmak istendi. İşte ayrılık sebebi olarak da bu gösteriliyor. Artık ünlü program farklı bir kanalda boy gösterebilir veyahut iki ünlü sunucu olmadan aynı formatla yoluna devam edebilir. Bunu kuşkusuz ki zaman gösterecek.

renkli sayfalar kaldırıldı mı renkli sayfalar kanal d kaldırıldı mı renkli sayfalar'a ne oldu renkli sayfalar neden yayınlanmıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.