Renkli Sayfalar Programında Sunucu Değişikliği

Kanal D ekranlarının sabah kuşağı programlarından Renkli Sayfalar programıyla ilgili karar verildi. Program sunucularında ve formatta değişikliğe giden Renkli Sayfalar'ın yeni sunucuları ve program formatı değiştirilerek yayınına devam kararı alındı. İşte Renkli Sayfalar'ın yeni sunucuları

Renkli Sayfalar Programında Sunucu Değişikliği

Geçtiğimiz günlerde yayından kaldırılacağı iddiasıyla gündeme gelen Kanal D ekranlarının sevilen sabah kuşağı programlarından Renkli Sayfalar hakkında son karar verildi. Verilen kararla birlikte programın yayına devam etmesi kararlaştırılırken sunucularında ve formatında ise bazı değişiklikler yapıldı.

Kanal D ile Renkli Sayfalar'ın ünlü sunucuları arasında geçtiğimiz günlerde gündeme geldiği belirtilen bir anlaşmazlık sonrası programın akibeti ile ilgili söylentiler de ortaya atılmaya başlanmıştı. Renkli Sayfalar'ın Kanal D ekranlarında yayınına son verileceği iddiaları gündemde yer alırken ikinci bir iddia ise program sunucularının değişmesi yönündeydi. Ancak anlaşılan o ki Kanal D yönetimi programın gidişatından bir hayli memnun. Öyle ki programı yayından kaldırmak yerine sunucularını değiştirerek yayına devam kararı alındı.

Renkli Sayfalar programının yeni sunucuları Şule Zeybek, Lerzan Mutlu ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya olacak ve yeni bir formatla sabah kuşağındaki yayınına devam edecek. Daha çok sohbet havasında süreceği öğrenilen programın ilk bölümü ise bugün yayınlandı.

Renkli Sayfalar'ın yeni formatında ise beslenme tüyolarından güzellik haberlerine, magazin dünyasından gündelik yaşama kadar hayata dair ne varsa, “Renkli Sayfalar”da ekrana gelecek. Ünlülerin de konuk olacağı program, Kanal D izleyicilerine keyifli bir 3 saat yaşatacak.

 

renkli sayfalar renkli sayfalar kaldırıldı mı renkli sayfalar ne olacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.