Razer Şirketinden 2 Yeni Ürün Duyurusu Yapıldı

Kendinize ait yayın stüdyonuzu kurmayı istiyorsanız Razer Seiren X ile birlikte Razer Kiyo tam sizin aradığınız ekipmanlardan olabilir.

Razer Şirketinden 2 Yeni Ürün Duyurusu Yapıldı

Kendinize ait yayın stüdyonuzu kurmayı istiyorsanız Razer Seiren X ile birlikte Razer Kiyo tam sizin aradığınız ekipmanlardan olabilir. Razer Broadcast Studio isimli markasının altında yayıncıların profesyonel kalite ile yayın gerçekleştirmesi amacı ile sunulan web kamera ve de  mikrofon  tamamen yeni arzu nesnelerinden olabilir.

Razer şirketinin tarafından en kompakt  durumdaki mikrofon şeklinde lanse edilmekte olan yeni Seiren X isimli mikrofon, seride yer alan öteki modellerden değişik bir şekilde dört değişik kutupla sesleri yakalamakta. Gelişmiş durumdaki süper kardiyotik modellemenin sayesinde ise daha dar bir açı ile ön kısımdan daha çok ses alınabilmekte. Böylelikle sesinizde izleyicilere çok daha yüksek ve de  temiz bir biçimde ulaşmış oluyor.

Çok hassas bir mikrofonu ile ilgili Razer  şirketi ayrıca, ürünün içerisine yayın esnasında rahatsız edici seslerin karışmasını engellemek amacı ile şok aparatlarını eklemiş. Bu ise darbe dayanıklılık ile birlikte titreşimlerin önüne geçmiş oluyor. Mikrofon üstünde fiziksel  olan bir ses kapatma tuşunun yer almakta olduğunu da belirtmekte yarar var.

Yurtdışında piyasaya çıkmış olan Razer Seiren X isimli mikrofon 100 dolar tutarındaki bir fiyata sahip olarak satışta.

Yenilenen Razer Kiyo da aydınlatma odağına sahip bir model. Kompakt boyutlarda bulunan kamerada bir ışık halkası yer almakta ve bunun sayesinde canlı yayın oturumunuz esnasında yüzünüzde gayet aydınlık bir biçimde görülebilmekte. 12  tane parlaklık seviyesi yer alan bu ürünle kendinize göre en uygun durumdaki ayarı yapma imkanına sahipsiniz.

Razer Kiyo  isimli web kamerası ise mikrofon gibi sadece 100 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa çıkartılmış bir durumda

razer razer kiyo razer seiren x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.