Razer Phone Modeline Ait Olan Kulaklık Resmen Tanıtıldı

Geçmiş olduğumuz günlerde Razer Phone modeliyle akıllı telefon sektörüne giriş gerçekleştirmiş olan Razer, oyuncu donanımları ile piyasa içerisinde lider konumda diyebilmekteyiz.

Razer Phone Modeline Ait Olan Kulaklık Resmen Tanıtıldı

Geçmiş olduğumuz günlerde Razer Phone modeliyle akıllı telefon sektörüne giriş gerçekleştirmiş olan Razer, oyuncu donanımları ile piyasa içerisinde lider konumda diyebilmekteyiz. Bunun yanında Razer şirketi yeni akıllı telefonunda kullanmak üzere Hammerhead USB-C isimli kulaklığını resmen tanıttı.

Razer şirketi oyuncu donanımları ile piyasada fazlasıyla sağlam bir konumda bulunurken Razer Phone modeli ile akıllı telefon sektörü içerisine de giriş gerçekleştirmişti. Daha öncesinde ise iPhone modellerine Lightning girişine sahip mobil kulaklığını tanıtmış olan Razer şimdi de USB-C çıkışına sahip yeni kulaklığını resmen tanıttı.

3.5 mmlik kulaklık girişi portu bulunmayan Razer Phone modeli için üretilmiş olan kulaklık Hammerhead USB-C, isminden de anlaşıldığı amacıyla cihaza USB-C portu ile bağlanmakta.

Apple şirketi için üretmiş olduğu kulaklıkla aynı tasarımı bulunan kulaklık, Razer şirketinin rengi olan yeşil renkli kablolara sahip. Özel  durumdaki bir DAC birimini bulunan kulaklık, 10 mmlik Neodymium sürücülere de üzerinde yer vermekte. Bu ise rakiplerinde yer alan 6 mmlik sürücülere kıyasla fazlası ile doyurucu bir bass performansı da demek olmakta.

20 Hz ile 20 kHz frekansının aralığında kullanım sunmakta olan kulaklıklar, 10 mW bir çıkış gücü vermekte. Dahili durumdaki bir mikrofona da sahip bulunan Hammerhead isimli kulaklıklar, ses açma ile kısma butonlarına ve de değiştirilebilir durumdaki kulak pedlerini üzerinde barındırıyor

Oyuncu ürünleri ile bilinmekte olan Razer’ın bu yeni duyurulmuş olan kulaklığı yalnızca oyuncular için değil müzik severler için tamamen tercih edilebilir durumdaki bir ürün şeklinde karşımıza çıkmakta. Özel bir taşıma kılıfı içinde sahip bulunan kulaklık, 80 dolar tutarındaki fiyat etiketi ile satışa çıkartıldı.

razer razer phone hammerhead usb-c
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.