Razer Phone İçerisinde Niçin Kulaklık Girişi Bulunmamakta?

Oyuncu donanımları ile bilinmekte olan Razer şirketi akıllı telefon piyasasına mükemmel bir giriş gerçekleştirmişti.

Razer Phone İçerisinde Niçin Kulaklık Girişi Bulunmamakta?

Oyuncu donanımları ile bilinmekte olan Razer  şirketi akıllı telefon piyasasına mükemmel bir giriş gerçekleştirmişti. Üst seviyedeki özellikleri yer alan modelde kulaklık girişi ise maalesef yer almamaktaydı. Pekala Razer Phone modeli içerisinde niçin kulaklık girişine  bir yer verilmedi? İşte bu sorunun yanıtı.

Son dönemlerde en büyük trend durumuna gelmiş olan çerçevesiz akıllı telefonların işine karışmadan her ne kadar göreceli  bir durumda olsa  bile fazlası ile şık bir telefon üretmeyi başaran Razer şirketi, maalesefki kulaklık girişine telefonu içerisinde bir yer vermedi.

 

Bu konu ile ilgiliyse Razer şirketinin CEO’su görevinde bulunan Min-Liang Tan, Razer Phone modeli içerisinde niçin 3.5 mmlik bir kulaklık girişinin yer almamakta olduğunu açıkladı. Kulaklık jakını çıkartıp pilin boyutunu 500 mAh büyüklüğünde daha arttırmış olduklarını açıklayan CEO, bu alanın sayesinde performansı geliştirmek amacıyla çok daha fazla alan kalmış olduğunu söyledi.

Razer  şirketinin CEO’su öte yandan ''Razer’ın yakın bir zamanda çıkacak  olan telefonunda, 24-Bit'lik THX sertifikasına sahip DAC adaptörü bulunmakta. Bunun sayesinde ise son derece kaliteli bir ses elde edebilmekteyiz. Bu ise temel bir şekilde, analog kulaklıklar takmayı isteyenler için  çok daha kaliteli kulaklık sesi vermekteyiz demektir.'' şeklindeki açıklamasına yer verdi.

Daha da büyük bir batarya ve çok daha iyi bir performans amacıyla kulaklık girişine yer verilmemiş olan Razer Phone modeli, Snapdragon 835 isimli işlemci, 8 GB'lik bir RAM, 5.7 inçlik 1440x2560p özelliğinde ekran, 12 MP'lik 2 kamera ve de 4000 mAh  büyüklüğünde bir batarya ile fazlasıyla iddialı teknik özellikleriyle dikkatleri çekmekte.

razer razer phone kulaklık girişi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.