Razer Oyun Konsolları İçin Üst Düzey Kulaklığını Tanıttı!

Oyuncu aksesuarlarıyla oyuncuların büyük beğenisini kazanan Razer konsollar için yeni üst düzey kulaklığını tanıttı!

Razer Oyun Konsolları İçin Üst Düzey Kulaklığını Tanıttı!

Oyun dünyasının kalbinin attığı E3 2017 fuarında oyunlar ve oyun konsolları tanıtılmaya devam ederken bir diğer yandan da oyuncular için yeni aksesuarlar tanıtılmaya devam ediyor.

Ünlü aksesuar üreticisi Razer E3 2017 fuarını da boş geçmeyerek PS4 ve Xbox One oyun konsolları için tasarladığı yeni kulaklığını tanıttı.

Razer'ın üst segmentte yer alan Razer Thresher Ultimate kulaklığı ses kalitesini ve konforunu birleştiriyor. Oyun konsollarında mümkün olan en kusursuz Dolby 7.1 ses deneyimini oyunculara sunacak olan Thresher Ultimate 50 mm'lik hoparlörlerle geliyor. Razer'ın bu yeni kulaklığı ayrıca ekstra konfor sağlamak adına soğutucu jelle doldurulmuş olan kulaklık yastıklarıyla geliyor.

razer-Thresher-Ultimate

12.2 metreye kadar kablosuz kullanım sunan Razer'ın yeni kulaklığı ayrıca katlanabilir mikrofonuyla kusursuz ses iletimi sunuyor. Kulaklık üzerine ayrıca kullanıcılar sesle ilgili ayarlamaları kolayca ve hızlıca gerçekleştirip oyundan kopmuyorlar.

Razer'ın Thresher Ultimate kulaklığı Microsoft'un Xbox One ailesi için resmi lisanslı ürün olarak karşımıza çıkıyor. Microsoft'un en güçlü oyun konsolu olan Xbox One X oyun konsoluyla, PlayStation 4 ailesi ve Pc platformuyla da tam uyumlu olarak çalışan Razer'ın yeni kulaklığı yurt dışı fiyatı 250 dolar olarak açıklandı. Razer'ın Thresher Ultimate kulaklığının ülkemize ne zaman geleceği ve fiyatının ne olacağı henüz bilinmiyor. 

razer Thresher Ultimate ps4 ps4 pro xbox one xbox one x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.