Razer Firması FPS Oyuncularına Özel Bir Mouse Duyurdu

Günümüz yaşam koşullarında oyunculara özel geliştirmiş olduğu üst seviyedeki ürünleri ile tanınmayı başaran ve de IFA 2017 içerisinde boy gösteren markaların arasında yerini almayı başaran Razer şirketi, yeni olan Basilisk isimli modelinin duyurusunu yaptı.

Razer Firması FPS Oyuncularına Özel Bir Mouse Duyurdu

Günümüz yaşam koşullarında oyunculara özel geliştirmiş olduğu üst seviyedeki ürünleri ile tanınmayı başaran ve de  IFA 2017 içerisinde boy gösteren markaların arasında yerini almayı başaran Razer şirketi, yeni olan Basilisk isimli modelinin duyurusunu yaptı.

Oyuncuların sürekli olarak bir adım önde olmasını hedeflemekte olan Razer şirketi, geçmiş olduğumuz aylarda da dünya üzerindeki en gelişmiş kablosuz oyuncu faresinin sloganı ile çıngıraklı yılan gibi bir anlama gelen Lancehead isimli modelini tanıtmış idi.

Razer şirketinin Lancehead Tournament Edition ve de Death Adder Elite isimli modelleriyle benzeyen bir şekilde 16.000 DPI'lik bir hassaslığa sahip durumdaki bir optik algılayıcının kullanılmış olduğu Basilisk modeli, değişken dirence sahip bir kaydırma tekerleğinin yanında 8 tane özelleştirilebilir  bir düğmeye ev sahipliğini yapmakta.

Razer logosu içerisinde ve de  kaydırma tekerleğinde yer almakta bulunan RGB LED'lerin sayesinde Chroma ailesinde bulunduğu gibi kullanıcılara yeni görsel bir şölen sunmakta bulunan mouse'un bütün ayarları, Razer'e ait olan Synapse 3  isimli yazılımıyla yapılmakta.

Sol kısımda bulunan düğme ile ön plana çıkmış olan Razer Basilisk modeli, kullanıcıların çok düşük  durumdaki DPI seviyelerinden daha yüksek ayarlara anlık bir şekilde çıkmasına ve böylelikle oyunlarda çok hızlı tepkiler verebilmelerine bir olanak tanıyor.

Değişik el boyutlarında çok kısa ve de uzun 2 değişik düğme seçeneği sunmakta bulunan mouse, kullanıcılara bu ayarları Razer sunucuları içerisinde saklama şansını da sunmakta.

Eylül ayı içerisinde Razer Store'da satışa sunulacağı açıklanan Razer Basilisk'in Amerika Birleşik Devletleri'ndeki satış fiyatı 69.99 dolar tutarında, Avrupa'daki satış fiyatı da 69.99 Euro tutarında belirlenmiş bir halde.

razer basiliks fps
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.