Quick Charge 4+ Şarj Teknolojisi Detaylandı

Quick Charge 4+ hızlı şarj teknolojisi tanıtıldı. Tüm özellikleriyle beraber amiral gemisi telefonların yeni vazgeçilmezi olacak olan Quick Charge 4+ nasıl detaylara sahip?

Quick Charge 4+ Şarj Teknolojisi Detaylandı

Qualcomm tarafından sunulan Quick Charge 4+ şarj teknolojisi geçtiğimiz günlerde yeni telefon serisi Nubia Z17 sonrasında ortaya çıkmıştı. Yenilenmiş hızlı şarj teknolojisi olarak sunulan sistemin ne gibi özellikleri olduğu ve tüm detayları da sonunda resmi olarak açıklanmış durumda. Qualcomm tarafından sunulacak olan yeni şarj teknolojisiyle ilgili olarak detaylanan bilgilere göre şimdiye kadar akıllı telefonlarda görülen en iyi sistemi görmüş olacağız. Quick Charge 4+ için detaylanan tüm bu özelliklere bakalım.

Quick Charge 4+ Nasıl Özelliklere Sahip?

Öncelikle Quick Charge 4+ serisiyle beraber yeni bir akım koruma sisteminin sunulduğunu belirtmek gerekiyor. Quick Charge 4+ sayesinde kullanıcılar hızlı şarj teknolojisini kullanırken hızlı şarj teknolojisinin neden olduğu hatalardan da kurtulmuş olacak. Özellikle ısınma ile telefonların zarar görmesi gibi bir sorun ortadan kalkacak. Öyle ki yeni sistem düzenli bir ısı kontrolü sunuyor.

Quick Charge 4+ ile sunulacak olan ısı kontrolü sayesinde şarj sırasında telefon aşırı ısınırsa şarj kesilecek. Bunun yanında çift şarj teknolojisiyle verilen akımda düzenli olarak kontrol edilecek ve toplamda %15 performans artışı, 3 derece daha soğuk şarj ve %30 daha verimli şarj teknolojisi sunulmuş olacak. Yeni sistemin bir sonraki amiral gemisi telefonlarda da en çok kullanılan teknolojilerden de biri olması bekleniyor.   

Quick Charge 4+ Nubia Z17 Qualcomm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.