QLED TV Alacaklar Galaxy S8 Modelinde Telefon Hediye Veriyorlar

Samsung şirketi, ''Evimde ve Cebimde Samsung!'' adına sahip kampanyası ile beraber QLED TV almış olan tüketicilere en yeni çıkarttığı amiral gemisi modelinden Galaxy S8 isimli modelini hediye olarak veriyor.

QLED TV Alacaklar Galaxy S8 Modelinde Telefon Hediye Veriyorlar

Samsung şirketi, ''Evimde  ve Cebimde Samsung!'' adına sahip kampanyası ile beraber QLED TV almış olan tüketicilere en yeni çıkarttığı amiral gemisi modelinden Galaxy S8 isimli modelini hediye olarak veriyor.

Bu bahsi geçen kampanyadan yararlanabilmek amacı ile 11 Eylül 2017 ila 31 Ekim 2017 tarihlerinin arasında Samsung şirketine ait olan QLED 75Q8C ile birlikte 75Q7F,  65Q7F, 65Q8C veyahut 65Q7C isimli  modellerinden bir tanesini satın almak gerekli. 

Öte yandan eğerki Samsung şirketine ait olan  QLED TV modellerinden 55Q8C ile birlikte 55Q7F veyahut 55Q7C isimli modellerinden bir tanesini alırsanız, o zaman ise Galaxy S7 modelindeki cep telefonu hediye ediliyor.

CES 2017 itibari ile ilk defa görücüye çıkmış olan yeni QLED TV modelleri ise, Samsung şirketinin bu sene içerisinde TV kategorisinde yer alan amiral gemisi olarak ön plana çıkıyor.

Hem çok daha yenilikçi bir durumdaki tasarımları hem ise özellikle renk performansı ile öne çıkmayı başaran bu yeni seri, akıllı bir görünüm uygulaması ile beraber akıllı telefonla bağlantı sağlamaya da olanak tanımakta. Samsun şirketi bu kampanya ile birlikte adından çok sık bir şekilde söz ettirecek gibi gözüküyor. Kullanıcılar ise bu kampanyaya yoğun bir şekilde ilgi gösteriyor.

samsung QLED TV galaxy s8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.