PUBG'den İnanması Zor Bir Başarı

PlayerUnknown's Battlegrounds oyunu tartışmasız bir şekilde 2017 senesinin en başarılı konumdaki video oyunu olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerliyor. Gamescom 2017 içerisinde gerçekleştirilen Microsoft konferansının misafiri olan PUBG'nin şu zamana kadar 8 milyon tane üniteden çok satış yapmayı başarmış olduğu açıklandı.

PUBG'den İnanması Zor Bir Başarı

PlayerUnknown's Battlegrounds  oyunu tartışmasız bir şekilde 2017 senesinin en başarılı konumdaki video oyunu olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerliyor. Gamescom 2017 içerisinde gerçekleştirilen Microsoft konferansının misafiri olan PUBG'nin şu zamana kadar 8 milyon tane üniteden çok satış yapmayı başarmış olduğu açıklandı.

Konferans esnasında gerçekleştirilen bir açıklamaya göre ise Bluehole şirketi ile Microsoft şirketinin arasında  özel bir partnerlik anlaşması gerçekleştirilmiş. Bu ise PlayerUnknown's Battlegrounds oyununun Xbox One S konsoluna özel bir şekilde optimize edilecek olduğu anlamına gelmekte.

Tanıtım etkinliği kapsamında 2017 senesi bitmeden PlayerUnknown's Battlegrounds oyununun Xbox One S platformuna da hazır olabileceği belirtilirken, kesin olarak bir çıkış tarihi de ne yazık ki  hiç bir şekilde verilmedi.

Son bir ekleme yapmak gerekirse PlayerUnknown's Battlegrounds oyununun Steam üzerinde anlık olarak en fazla oynanan oyunlar listesini de tamamen darmadağın etmiş olduğunu hatırlatmamız gerekiyor. Çünkü bundan sadece birkaç gün önce başlamış olan süreç ile beraber, Steam üzerinde en fazla anlık oyuncuya sahip  bulunan oyunlar listesi içerisinde Counter-Strike: Global Offensive oyununu da arkasında bırakmayı başarmış oldu.

Şu an içerisinde Steam Charts üstünden kontrol ederseniz bu durumun tekrardan değiştiğini görebilirsiniz ancak özellikle de gündüz saatlerinde Dota 2 oyununa yaklaşan oyuncu sayısı ile elde edilmesi  çok güç bir başarının altına imzasını atmış olduğunu da belirtmek hiç bir şekilde yanlış olmaz.

PlayerUnknown's Battlegrounds pubg microsoft
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.