PUBG Oyununun Çöl Haritası Çok Harika Gözükmekte

PUBG isimli Steam üzerinde bütün rekorları alt üst eden oyunun Çöl Haritası için Bluehole şirketinin tarafından çok daha yeni görseller paylaşıldı.

PUBG Oyununun Çöl Haritası Çok Harika Gözükmekte

PUBG isimli Steam üzerinde bütün rekorları alt üst eden oyunun Çöl Haritası için Bluehole şirketinin tarafından çok daha yeni görseller paylaşıldı. Yapımın sadık oyuncularının tarafından büyük bir merak ie beklenmekte olan yeni harita için çıkış tarihi yaklaşmaya devam ederken, bu gelecek  yeni çöl bölgesi detayları ile birlikte gerçekten ağızları sulandırmakta.

Uzun bir süredir erken erişim sürecinde bulunan ve satışları sayesinde 2017 senesini domine etmeyi başaran PUBG isimli yapım oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor.. Video oyunlarının kısmında Battle-Royale  isimli modunu yeni bir e-Spor çeşidine çevirmeyi başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds  isimli yapım bu yoğun ilgiyi Xbox One isimli konsol ile birlikte konsol kısmına da çekmeye çalışmakta. Aralık ayı yaklaşmaya başlamışken erken erişimden çıkacak olduğu açıklanan yapım ile ilgili haberler de sürekli olarak çoğalmaya  devam etmekte.

Bu özel haberlerden bir tanesi ise firmaya ait olan resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. Yeni gelecek olduğu açıklanan Çöl Haritası‘nın yeni  olan ekran görüntüleri paylaşılır iken, bu  yeni harita ise içerisinde yer alan detayları ile birlikte adeta büyülemeye devam etmekte.  PUBG isimli oyun erken erişim süreci içerisinde STEAM rekorlarını alt üst etmesi ile birlikte ne kadar başarılı bir yapım olduğunu da gözler önüne serdi.

pubg steam çol haritası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.