PUBG Oyununa Yeni Bir Harita Duyuruldu

Geçtiğimiz günler içerisinde Steam oyun platformunun üstünde 8 milyon tanelik satış sayısını geride bırakmış olduğu resmi bir şekilde açıklanan PlayerUnknown's Battlegrounds oyunu için farklı bir müjdeli haberin daha geldiği açıklandı.

PUBG Oyununa Yeni Bir Harita Duyuruldu

Geçtiğimiz günler içerisinde Steam oyun platformunun üstünde 8 milyon tanelik satış sayısını geride bırakmış olduğu resmi bir şekilde açıklanan PlayerUnknown's Battlegrounds oyunu için farklı bir müjdeli haberin daha geldiği açıklandı. Çok uzun bir zamandan beri beklenen çöl haritasının artık bitirilmek üzere son aşamaya gelmiş olduğu resmen belirtildi.

Battle Royale isimli konseptinin yaratıcılarından biri olan olan Brendan ''PlayerUnknown'' Greene'nin tarafından müjdelenmiş olan bu haberle beraber yakın bir zamanda oyuncularla buluşacak olduğu belirtilen çöl haritası ile ilgili olarakta 2 tane özel ekran görüntüsünü resmi bir şekilde paylaştı.

Haritanın özellikle de sarı ile turuncu renge sahip olan kamuflaj giysiler için harika bir yer olacağını söylemek olanaklı. Lakin insanın bu şekilde bir yerde yaşamak isteyip istemeyecek olduğu ise tartışmaya açık bir durumda.

Komple çöl ve  de kumdan oluştuğu görülmekte olan bu alan içerisinde yükselen gökdelenlerin arasında gerçekleşecek çatışmaların ise fazlası ile heyecanlı bir şekilde geçecek olduğuna kesin bir göz ile bakılıyor. Şimdilik  bu ekran görüntüleri paylaşılmış olan yeni haritanın  tam olarak ne zaman oyuncular ile buluşacak olduğu ise resmi bir şekilde belirtilmedi ancak karlı haritadan daha önce gelecek olduğu da artık kesin gibi gözüküyor..

 

pubg steam yeni harita
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.