PUBG Oyunu Hile Yapan Hiç Kimseyi Affetmedi

PUBG oyunu hile ile ilgili olarak her geçmiş olduğumuz gün çok daha acımasız bir duruma geliyor.

PUBG Oyunu Hile Yapan Hiç Kimseyi Affetmedi

PUBG  oyunu hile ile ilgili olarak her geçmiş olduğumuz gün çok daha acımasız bir duruma geliyor. Son yaşanmış olan ban dalgası içerisinde Bluehole resmi bir şekilde bu alan içinde de yeni bir rekor kıracak olduğunun sinyallerini vermiş oldu.

Hep satışlar içerisinde rekor haberlerini duymaya alışmış olduğumuz bu yapım, bu defa atmış olduğu ban dalgaları ile birlikte oyuncuların gözünü korkutabilmeyi hedeflemekte. PUBG isimli oyunun anti-hile yazılımı olarak bilinen Battleye, geçmiş olduğumuz hafta tam tamına 100.000 kişiyi hile yapmış olduğu gerekçesi ile banladı. 

2017 senesinin tartışmasız  bir şekilde en popüler oyunu olmayı başaran PUBG isimli oyun, hile konusunda da aslında ne kadar önlem alır ise alsın sorunun devam edecek olduğu da açık bir şekilde biliniyor. Bu noktada ise firmanın hızlı durumda göstermiş olduğu aksiyonları  çok büyük bir önem taşımakta. Battleye isimli özel uygulamasının sayesinde bugüne kadarki süre içerisinde tam 700.000 tane hile gerçekleştirmiş olan hesap sunuculardan da tamamen uzaklaştı.

12 Aralık tarihi içerisinde Xbox One isimli konsol için çıkacak olduğu açıklanan PlayerUnknown’s Battlegrounds ismine sahip olan oyun aynı zaman içerisinde tam sürüm için de gün saymaya devam etmekte. Oyunun tam sürümü bütün meraklı hayranları tarafından büyük bir heyecan ie beklenmekte.

pubg bluehole battleye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.