PS4 İçin 5.00 Güncellemesinin Geldiği Duyuruldu

PS4 konsolunun sahipleri için konsolun yazılımını çok daha stabil bir duruma getirecek olduğu açıklanan PS4 5.00 isimli güncellemesi resmi bir şekilde yayınlandı.

PS4 İçin 5.00 Güncellemesinin Geldiği Duyuruldu

PS4  konsolunun sahipleri için konsolun yazılımını çok daha stabil bir duruma getirecek olduğu açıklanan PS4 5.00 isimli güncellemesi resmi bir şekilde yayınlandı. Temmuz ayı içerisinde duyurulmuş olan ve Ağustos ayı içinde beta süreci başlamış olan 5.00 yazılım güncellemesinin sonunda bütün PlayStation 4 modelleri için aktif bir duruma geldi.

Öğlen saatleri içerisinde verilmeye başlamış olan güncellemeyi de konsolunuz eğerki internet bağlantısına sahip ise otomatik bir şekilde indirebilmektesiniz. 374 MB boyutunda bulunan bu güncelleme önemli özellikleri de birlikte getirmekte.

Bu özelliklerden birincisi ise yayıncılar için çok büyük bir öneme sahip durumda. Bundan sonra PS4 konsolunun üstünden gerçekleştirdiğiniz Twitch yayınlarınıza  da 1080p / 60fps ayarları ile çıkış verebilmektesiniz.


Öte yandan hesap yönetiminin arayüzünde de faydalı değişiklikler yapıldığı açıklandı. Özellikle de ebeveynler konsol üstünde çok daha rahat  bir şekilde aile ayarlamalarını yapabiliyor olacaklar.

Arkadaşlarınızı de özel gruplara atayabilecek olduğunuz 5.00 güncellemesi ile beraber bildirim arayüzünde pek çok görsel değişiklik yapabilmeniz de olanaklı duruma getirilmiş. Bildirimlerinizi  ise kategori durumuna getirebilecek olduğunuz gibi, onları istemiş olduğunuz renkler ile  basitçe değiştirebileceksiniz.

PS4 konsolunun 5.00 güncellemesi ile alakalı olarak daha detaylı notlara ise PlayStation Blog üstünden çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

sony playstation playstation 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.