PS 4 Oyunları PC'de De Oynanabilir Hale Geliyor !

Playstation 4 oyunları, PC platformunda da oynanabilecek hale gelecek. Bunu sağlayacak şey ise Sony tarafından hazırlanan Playstation Now hizmeti... Ayrıntılar haberimizde...

PS 4 Oyunları PC'de De Oynanabilir Hale Geliyor !

Playstation platformunun sahibi Sony, bilindiği üzere uzun zamandır Microsoft ile bir rekabet halinde. PC platformunda işletim sistemi Windows'un ve aynı zamanda konsol platformunda da Xbox'ın sahibi olan Microsoft, kısa bir süre önce Xbox oyunlarının PC'de de oynanabilmesini sağlayan özelliğini sunmuştu. Şimdi de Sony, önemli bir karşı hamle yaparak Playstation Now ismindeki yeni sistemini sunuyor. Bu sistem, Playstation platformu için geliştirilen özel oyunların PC'de de oynanabilmesine olanak sağlayacak.

Playstation Now, Microsoft'un projesinden daha da başarılı olacak gibi gözüküyor çünkü PC oyuncularının oynamayı çok istedikleri ancak Playstation 4 oyunlarına özel pek çok oyunu oynayamadıkları biliniyordu. Bu oyunların başında Uncharted 4 gibi gelmiş geçmiş en gerçekçi grafiklere sahip oyun geliyordu. İşte Playstation Now ile beraber oyuncuların Uncharted 4 ve daha nice özel Playstation oyununu PC'de de oynayabileceğini söyleyebiliriz. Kısacası Sony, Playstation platformundaki yeni Playstation Now atağı ile Microsoft'un kalesini içten ele geçirmek istiyor diyebiliriz.

teknoloji oyun playstation 4 playstation now
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.