Prison Architect Mobile Sürümü Android ve iOS İçin Yolda!

İsveç'li oyun geliştiricisi Paradox tarafından gerçekleştirilen ParadoxCon 2017 kongresinde Prison Architect oyununun çok kısa zamanda mobil cihazlara geleceği duyuruldu.

Prison Architect Mobile Sürümü Android ve iOS İçin Yolda!

Prison Architect oyununun Haziran ayındanönce Introversion Software tarafından mobil platformlar için yayınlanacağı müjdelendi. Geçtiğimiz Nisan ayında bu oyun Hollanda için indirilebilir hale gelmiş hatta birçok platformda APK dosyaları da paylaşılmıştı.

Bölgesel olarak indirilmeye sunulacak olan Prison Architect Mobile için hata giderimleri devam ederken oyun İsveç e Avustralya merkezli olarak indirilebilir olarak uygulama mağazalarında yerini aldı. Şimdilik bu ülkelerde Prison Architect oyununun beta sürümünü indirebilecekler. Global anlamda kararlı sürümün ise bir ay içinde yayınlanması bekleniyor.

Türkiye için beta sürümün gelmesi pek olası olarak değerlendirilmiyor. Halihazırda oyunun kararlı sürümünün yayınlanmasıyla birlikte ülkemizde de kullanıcılar tarafından indirilmeye başlanacak.

Şimdilik beta sürümü ve geliştirmeleri devam eden Prison Architect Mobile'ın Haziran ayından önce kararlı sürüm olarak yayınlanması bekleniyor. Eğer herhangi bir aksaklık yaşanmazsa bu oyuna bir ay içinde Android ve iOS işletim sistemine sahip tabletler sahip olabilecek.

Prison Architect oyunu tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak yayınlanacak. Ancak oyun içinde bazı özelliklere erişebilmek için uygulama içi satın alımlar yapılabilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.