Porsche Cayenne Modelinin 3 Nesili Resmi Bir Şekilde Tanıtıldı

Geliştirilmiş bir durumda olan şasisi, yeni motorları ve de yeni sürücü destek sistemleri ile çok fazla dikkat çeken Yenilenen Cayenne Aralık ayı itibariyle de Türkiye’de satışa sunulmuş olacak.

Porsche Cayenne Modelinin 3 Nesili Resmi Bir Şekilde Tanıtıldı

Geliştirilmiş  bir durumda olan şasisi, yeni motorları ve de yeni sürücü destek sistemleri ile çok fazla dikkat çeken Yenilenen Cayenne Aralık ayı itibariyle de Türkiye’de satışa sunulmuş olacak.

Otomobilin çok güçlü durumdaki turbo motor seçenekleri, 8 vitesli bir Tiptronic S şanzıman, yeni şasisinin sistemleri ve tümü ile bağlantılı durumdaki inovatif gösterge ve  de kumanda konsepti, spor bir performans ve  de konforu bir üst seviyeye çıkartmış oluyor. Önceki versiyona bakılırsa çok daha geniş durumdaki ön havalandırma girişleri, performansında yer alan artışın izlerini yansıtır iken yeni yatay ışıklar da daha geniş ve de atletik bir görünüm kazandırmaktadır. 6 silindire sahip, 3 litrelik bir turbo motorlu Cayenne  modeli 340 hp  bir güç üretmekte ve 450 Nmlik bir torka sahip. Cayenne S  modeli de 2 turboşarjlı 2,9 litre olan bir V6 motor kullanmakta. Yeni geliştirilmiş olan bu motor 440 hplik bir güce sahip olan ve  de 550 Nm tork üretimi yapıyor, Cayenne S modeli ise bu sayede 100 kilometrelik bir hıza 5,2 saniye içerisinde (Sport Chrono Paketi ile 4,9 saniye) çıkabilmekte. Azami bir durumdaki hızı da 265 km/s olarak resmi bir şekilde açıklanmış.

porsche porsche cayenne porsche cyanne s
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.