Pokemon'un Anatomi Kitabını Satmaya Başladılar

Pokemon isimli çizgi filmi pek çoğumuzun çocukluk döneminin vazgeçilmezlerinin arasında yer alıyor. Bir grup girişimci ise Pokemon'ların anatomisini inceleyip yeni bir tane kitap çıkarttıı.

Pokemon'un Anatomi Kitabını Satmaya Başladılar

Pokemon isimli çizgi filmi pek çoğumuzun çocukluk döneminin vazgeçilmezlerinin arasında yer alıyor. Bir grup girişimci  ise Pokemon'ların anatomisini inceleyip yeni bir  tane kitap çıkarttıı.

Pokemon sevenlerinde çok büyük bir ilgisini çekmekte olan ve Kickstarter üstünden finanse edilmeye başlanmış durumdaki PokeNatomy isimli kitabı, pokemonların mevcut kesitlerini  çok yüksek çözünürlüklü olarak gösterip yapıları ile ilgili bilgiler veriyor.

Her  bir karakterin anatomisinin hakkında  çok detaylı notlar içermekte bulunan bu kitap yaklaşık olarak  300 sayfadan oluşmakta. Pokemonların bilimine yönelik olan bilgiler içerdiği belirtilen bu kitap, pokemon sevenler için karakterler ile ilgili biyolojik ve de  fiziksel özelliklerinin konusunda bilgi edinmesini sağlayabilecek bir düzeyde.

Resmi bir durumda olmayan ''anatomik sanat'' isimli proje olarak nitelendirilmiş olan bu kitapta, her  bir karakterin yüksek çözünürlüğe sahip incelemesi gerçekleştirilmiş. Her yaştaki okuyucuya hitap etmekte olan bu kitap dijital ve  de ciltli versiyon olmak üzre 2 değişik şekilde satışa sunulmakta. Basılı ve ciltli kitap versiyonu 30 dolar tutarından, dijital baskılı durumdaki versiyonu ise 15 dolar tutarından satışa çıkartılmış bir halde. Öte yandan deri ciltli ve imzalı bir şekilde satışa sunulmuş olan özel baskının fiyatı da 50 dolar tutarında.

2016 senesi içerisinde oyun olarak piyasaya sürülmüş olan ve 500 milyon taneden çok indirilme başarısı göstermiş olan girişimin hemen sonrasında, PokeNatomy  isimli kitabının da çok başarılı bir durumda olması beklenmekte. Sadık  durumdaki Pekomon sever kitlenin hem bir eğlence hem ise bilim içeriği bulunan bu kitaba başlangıç alakası ise fazlasıyla yüksek.

pokemon pokemon go pokenatomy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.