Pokemon Go Windows Phone Versiyonu Yayında

Microsoft'un akıllı cihazlar için işletim sistemi olan Windows Phone, Samsun ve Apple gibi dünya markalarının yapamadığını yapıp Pokemon Go için tüm dünya üzerindeki kullanıcılarının oynayabilmesi için gerekli izinleri alarak Pokemon Go güncellemesi gönderdi.

Pokemon Go Windows Phone Versiyonu Yayında

Şimdilik Dünyanın sayılı ülkelerinde oynanmasına izin verilen ve bir çok akıllı telefonun bu oyunu oynaması için sürümü yüklenmeyen Pokemon Go, Windows Phone işletim sistemi kullanıcılarına sunuldu. Ancak bu sunumda da bazı şartlar yer almakta ve her Windows Phone işletim sistemine sahip telefon kullanıcısı bu oyunu oynayamayacak.

Üst düzey ve yılda yüz milyonlara varan bir telefon satışı rakamına ulaşan Samsung ve Apple gibi dünya devlerini bile geride bırakarak, Pokemon Go için istenilen şartları yerine getiren ve üstüne üstlük, iznide alarak Windows Phone işletim Sistemi kullanan tüm telefonlara güncelleme gönderen Microsoft, Pokemon Go'yu artık oynatabiliyor. Ancak bunun içinde elbette bazı gerkesinimler ve şartlar aranmakta. Bunun en başınd Windows Phone işletim sistemi kullanmak ve ardından da Windows 10 işlemci kullanıyor olmak gerekiyor. Bu işlemciyi kullanmayan hiç bir Windows Phone işletim sistemi Pokemon GO'yu en azından resmi olarak oynatamayacak. Bu oyunu oyunamak için bu iki unsura sahip cihazlar için bir zorlu uğraşta güncelleme sırasında yaşanıyor. Çünkü tam 12 farklı adımda bu uygulamayı indirmeyi başarıyor.

Ama yine de Pokemon Go oyuncuları ve bu oyunu oynamak için sabırsızlanan Windows Phone işletim sistemi sahibi telefon kullanıcıları bu zahmete değecek kadar uğraşacağa benziyor. 

Windows Phone Güncellemesi için aşağıdaki linki tıklayınız...

Windows Phone Güncellemesi İçin Tıklayınız

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedirhan     0000-00-00 Pokemon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.