Pokemon GO Tehlikeli Mi

Pokemon GO ile ilgili fısıltı şeklinde büyüyen ve artık gerçek bir boyut kazanan iddia oyuna yeni başlamayı düşünenlerde korku saldı. Peki Pokemon GO'nun ne tehlikesi var? Pokemon GO nasıl indirilir ? Haberimizde bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Pokemon GO Tehlikeli Mi

Uzun bir zamanın ardından başlayan Pokemon'un yeni serisi Pokemon Go için mail hesabına ve oradan da tüm telefona sızdığı iddia edildi. Ortaya atılan bu iddia ise Türkiye'de henüz resmi olarak satılmayan oyunu oynayanları korkuttu. 
İnternet dünyasında dilden dile dolaşan iddiaya göre, Pokemon Go için Gmail hesabı bulunma zorunluluğu nedeniyle mail hesabı açanların bilgilerine sızdığı oradan da telefonuna sızdığı iddia edilen oyun büyük bir risk teşkil ediyor. 
Özellikle Android telefonlar için söylenen o büyük iddia ise Gmail hesap ile çalışan telefonları tamamen ele geçirdiği yönünde.  Tüm veri tabanı ve işletim sistemi Android olan cihazı çok kolaylıkla ele geçirebilecek üst düzey bir güce sahip. Bu sayede telefon içindeki tüm bilgilere ulaşma yetkisini ele geçiren Pokemon Go, şimdilik sadece bu gücü elinde bulunduruyor. Ancak ileride bu durumun değişmeyeceğini kimse şimdiden ön göremez.
Ayrıca Android veri tabanı içinde sürekli farklı noktalarda bulunan yama nedeniyle de Pokemon Go içine sızabilecek her hangi bir virüs kolaylıkla telefonu ele geçirebilecek. 

Pokemon Go Yükleme :

Android işletim sistemlerinin uygulama yükleme adresi olan Google Play Store'den yüklemek şuan uygun değil. Henüz Amerika, Avusturalya ve Yeni Zellanda ülkelerinde aktif olan oyunu indirmek için Google Play Store'den farklı bir yöntem denenmeli. Bunun için Pokemon Go APK dosyasını telefonunuza indirmeniz ve yüklemeniz gerekiyor. 

POKEMON GO İNDİR

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !