Pokemon Bulmanın Yolları - Pokemon GO Uygulaması PokeRadar Çıktı

Pokemon Go oyuncuları artık yardımlaşıyor. Bundan sonra Pokemon oyuncuları kendi aralarında kolay ve anlaşılır bir paylaşımla Pokemonların yerlerini işaretliyor ve diğer kullanıcıların kolayca bulmalarına yardım edebiliyor.

Pokemon Bulmanın Yolları - Pokemon GO Uygulaması PokeRadar Çıktı

Pokemon tutkunlarının sokak sokak aradıkları Pokemonların yerlerini tespit edebilmek için kullanılan yeni uygulama bir anda hit durumuna geldi.

Nintendo tarafından çıkartılan Pokemon Go’nun bir anda dünya genelinde tutkunlarının oluştuğu Pokemon GO oyunu için kullanılacak her hangi bir hile de oyuncular bağlanıyor ve hatta bir daha bu oyunu oynayamayacak şekilde diskalifiye ediliyor. Bu yüzden en yaygın olan MAPS ile oturduğunuz yerden gitmediğiniz bir yere gitti gibi gösterme şansı Nintendo tarafından derhal fark ediliyor. Ancak bu uygulama ile bu olasılık ortadan kalkıyor.

Aslında bir hileden çok oyuncuların kendi aralarında yardımlaşması da denilebilecek bu uygulama sayesinde oyuncular buldukları pokemonların yerlerini işaretliyor. Böylece aranılan Pokemon’un nerede olduğunu bulmak oyuncu için hiçte zor olmuyor. Tek sorun o alana gitmek. Ama Pokemon’un yerini eliyle koymuş gibi buluyor. Çünkü kullanıcılar buldukları Pokemonların yerlerini harita üzerinden işaretliyor. Böylece zaman kaybından kurtulup Pokemonların yeri anlaşılır bir şekilde işaretlenmiş oluyor. Kullanıcılar, işaretli alanlarda Pokemonları topluyor. Her yeni bulunan Pokemon için bulan kişi bir işaret koyarak diğer kullanıcılara yardımcı oluyor. Böylece hem hile yapılmamış hem Pokemon toplanmış hem de yardımlaşılmış oluyor. 

Şuan Türkiye dahil tam 27 ülke için uyarlanan bu yardımcı uygulamayı 300 binden fazla İOS kullanıcısı indirdi. Android kullanıcılarını da hesaba kattığımızda göz ardı edilemeyecek bir rakam ortaya çıkıyor ki bu da uygulamayı kullanmak için yeterde artar bile.

pokemon GO pokemon go oyunu radar pokemon go kolay pokemon bulma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.