PlayStation'un Uygulaması Komple Yenilendi

PlayStation platformunun uygulaması hem iOS kullanıcıları hem ise Android kullanıcıları için baştan sonuna kadar yenilendi.

PlayStation'un Uygulaması Komple Yenilendi

PlayStation platformunun uygulaması hem iOS  kullanıcıları hem ise Android kullanıcıları için baştan sonuna kadar yenilendi. Fazlası ile akıcı ve de detaylı duruma gelen uygulamayı an itibari ile mobil cihazlarınız için indirebilmektesiniz.

Göze çarpmakta bulunan ilk yenilik bu uygulamanın ana ekranı olmakta. Ana ekran ise arkadaşlarınızın oyun ile ilgili aktivitelerini içermekte bulunan mini bir Facebook platformu olmuş halde. Buradan ise  onların eylemlerini detaylıca görebilir, beğeni ve  de yorumlar yapabilirsiniz.

Öte yandan sağ üst köşeden, sizlerde durum güncellemesini paylaşabilirsiniz.

Uygulama içinde yer almakta bulunan zaman tüneli yalnızca bir yenilik. Bunun haricinde pek çok yeni özellik sizleri beklemekte. PlayStation uygulamasının alt panelinde  ise arkadaşlar ile birlikte PlayStation menüsü, bildirimler ve  de kullanıcı profiliniz görüntülenmekte.

Arkadaşlar sekmesi içerisinde o esnada konsollarının başında bulunan görebilir, hatta arkadaş önerileri ile yeni arkadaşları da ekleyebilirsiniz.

PlayStation isimli menüsü üstünden etkinlikler ile birlikte kupalar, ikincil ekran ve PS Store kısımlarına basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. PS Plus ve PS Store gibi seçeneklerden hemen sonra uygulama sizi bir web tarayıcısına yönlendirmekte olsa bile, öncekinden fazlasıyla hızlı bir biçimde istenilen yere ulaşmak çok daha keyifli bir deneyim sunmakta.

Profil sekmesi içerisinden o esnada oynadığınız bütün oyunların kupa bilgilerine ve de ilerleyişine basit bir şekilde ulaşabilmektesiniz. Öte yandan bu bölümde yer alan Etkinlikler bölümünden de PS4 üstündeki aktivitelerinizi görebilmektesiniz. 

ps playstation uygulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.