Playstation VR İçin Bir Korku Oyunu Daha Yolda !

Playstation VR konsolu için yeni bir korku oyununun daha yolda olduğu öğrenildi ! The Persistence isimli biim kurgu & korku tadında yeni oyun resmen tanıtıldı. Oyun gelecekte geçiyor.

Playstation VR İçin Bir Korku Oyunu Daha Yolda !

Günümüzde Playstation platformu eskisine göre artık çok daha güçlü. Bunun bir numaralı sebebi ise Playstation VR ve Playstation 4 Pro gibi önemli yeni cihazlar... Ancak tabii Playstation için özel olarak geliştirilen oyunları da unutmamak gerekiyor. Bazı oyunlar yalnızca Playstation platformuna özel olarak üretildiğinden PC ve Xbox sahipleri söz konusu oyunlardan yararlanamıyorlar ki bu oyunlar genelde çok kaliteli yapımlar olarak karşımıza çıkıyor. 

Korku oyunlarında VR tadının bir başka olduğu bilinen bir gerçek. Bu yüzden oyun yapımcıları VR ile oyun söz konusu ise muhakkak korku oyunu tadında oyunlar üretmek istiyorlar.  The Persistence isimli oyun da bunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Tanıtılan The Persistence, ifade edilene göre 2500'lü yıllarda geçiyor. Yani günümüzden 500 yıl kadar gelecekte geçen oyunda haliyle pek çok bilim kurgu unsuru karşımıza çıkıyor. Mesela oyunda kullandığımız silahlar gerçekten de son derece enteresan.

The Persistence oyununda zombilere karşı verdiğimiz amansız mücadelede hayatta kalmaya çalışıyoruz ve tabii önemli hedeflere ulaşabilmek için çaba sarfediyoruz.Silahlar kullanabiliyoruz ve bu bir nebze de olsa bizi korkudan biraz aksiyona doğru sürüklemeyi başarıyor. Ancak yinede VR oyunu olduğu için aniden karşınıza çıkan zombiler yüzünden korku dolu anlar yaşayacağınızı söyleyebilirim.

playstation vr the persistence ne zaman çıkıyor the persistence oyun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.