PlayStation Temalı Spor Ayakkabı Modelini Tanıttı

Nike, yeni PlayStation temalı spor ayakkabısını geliştirerek resmi olarak duyurdu.

PlayStation Temalı Spor Ayakkabı Modelini Tanıttı

Ünlü spor giyim markası Nike Paul George ve PlayStation temalı yeni spor ayakkabısını tanıttı. Nike’ın PG-2 olarak adlandırdığı yeni spor ayakkabısında PlayStation’a dair pek çok şey bulunuyor. Nike’ın Oklahoma City Thunder basketbol takımında oynayan basketbolcu Paul George için geliştirdiği bu ayakkabı ayrıca sahip olduğu PlayStation temasıyla da pek çok kişinin büyük beğenisini kazandı.

Ön kısmında iki adet ışıklı logo bulunduran bu yeni ayakkabıların ışıkları farklı modda kullanılabiliyor. Biri Paul George’un biri de PlayStation’ın logosu olan bu ışıklar; ışıksız, ışıklı ya da yanıp sönen ışıklı şekilde kullanılabiliyor.

Nike’ın bu yeni ayakkabıları son teknolojiye sahipken arkalarında ise Paul George logosunu ve PlayStation barkodunu barındırıyor. Bu barkodu PlayStation 4’lerine giren kullanıcılar Sony’nin PlayStation 4 için özel yaptığı Paul George temasına ücretsiz sahip olabiliyor.

10 Şubat tarihinde satışa çıkacağı açıklanan PG-2’nin 110 dolardan satışa sunulacağı açıklandı. Ülkemizde satılıp satılmayacağı bilinmeyen Nike’ın yeni ayakkabılarının tanıtım videosunu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.