Playstation Plus'ında Black Friday İndirimine Girdiği Açıklandı

Playstation model oyun konsolunuz üstünden arkadaşlarını ile çevrimiçi bir şekilde oyun oynamanızı sağlamakta olan, aylık oyun hediyeleri ile birlikte indirimleri sunmakta bulunan Playstation Plus servisi de Black Friday kampanyası dahilinde indirim açıkladı.

Playstation Plus'ında Black Friday İndirimine Girdiği Açıklandı

Playstation model oyun konsolunuz üstünden arkadaşlarını ile çevrimiçi  bir şekilde oyun oynamanızı sağlamakta olan, aylık oyun hediyeleri ile birlikte indirimleri sunmakta bulunan Playstation Plus servisi de Black Friday kampanyası dahilinde indirim açıkladı.


Black Friday isimli kampanyası dahilinde, Playstation Plus isimli servisinin 1 senelik üyeliği indirimli bir duruma geldi. Kampanya kapsamı içerisinde %25 indirimli durumdaki 1 senelik üyelik 134,99 Türk Lirası tutarına satın alınabilmekte. İndirimsiz fiyatı da, 179,99 Türk Lirası tutarına sahip.

Üyeliği isterseniz konsolunuzun içinde yer alan Playstation Store üzerinden, istersenizde bilgisayarınız veyahut cep telefonunuz aracılığı ile web tarayıcınız üstünden ulaşım sağlayabileceğiniz Playstation Store web sayfası üzerinden satın alabilmeniz olanaklı.

Üyelikle ilgili indiriminin yalnızca 1 senelik pakette geçerli durumda olduğunu, 1 ila 3 aylık paketlerde herhangi bir şekilde indirimin daha olmadığını da eklemekte yarar var..


Pek çok oyununda ise, Black Friday kampanyası dahilinde indirim yapılmış olduğunu da açık bir şekilde belirtmekte çok büyük bir yarar var. Playstation Plus platformunun üyeliğine sahip olmadığınız durumda kampanyalı oyunlar içerisinde %35 oranına kadar indirimden yararlanır iken, üyeliğe sahip olduğunuz zaman kampanyalı durumdaki oyunlar içerisinde %70 oranına kadar çok büyük bir indirim olanağına da sahip olmaktasınız.

playstation playstation plus black friday
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.