Playstation Plus Platformu İçin Eylül Ayındaki Bedava Oyunlar Kesinleşti

Playstation Plus platformunda yer alan üyelerinin her ay büyük bir heyecanla beklemekte olduğu ücretsiz oyunların açıklanma zamanı artık geldi.

Playstation Plus Platformu İçin Eylül Ayındaki Bedava Oyunlar Kesinleşti

Playstation Plus platformunda yer alan üyelerinin her ay büyük bir heyecanla beklemekte olduğu ücretsiz oyunların açıklanma zamanı artık geldi. Geçmiş olduğumuz gün sabah  erken saatlerinde inFamous: Second Son isimli oyununun ücretsiz bir durumda dağıtılacağı konuşuluyordu ve  sonunda beklenen oldu. Eylül ayı içerisinde PS Plus platformunun üyeleri inFamous: Second Son ve  de Strike Vector Ex  oyunları ile aksiyona doymuş olacak.

Her ay gerçekleştiği gibi bu ay içerisinde de PlaystationPlus üyeleri için PS4 konsolu ile birlikte PS3 konsolu ve de PS Vita konsoluna 2'şer tane oyun ücretsiz bir şekilde verilecek. Mevcut durumdaki ücretsiz oyunlar  ise 5 Eylül tarihine kadar ücretsiz bir şekilde indirilebilirken bu tarih sonrasında mevcut oyunlar yerlerini  de yeni oyunlara bırakmış olacak. Geçmiş olduğumuz gün sabah saatleri içerisinde PS Plus platformunun ücretsiz oyunları ile ilgili söylentiler başlamış ve de bugün resmi  bir açıklamanın yapılacak olduğu tahmin edilmiş idi. Sabah erken saatlerde kartal gözlü bir tane kullanıcının sponsorlu reklam içerisinde inFamous: Second Son isimli oyununun ücretsiz dağıtılacağını fark etmesi üstüne resmi yapılacak açıklama beklenmeye başlanmış idi. Akşam saatleri içerisinde de beklenen oldu ve sonrasında resmi açıklama gerçekleştirildi.

Playstation Plus platformunun oyunları son birkaç aydan beri üst düzey yapımları barındırması ile dikkat çekmekteydi. Until Dawn ve  Just Cause 3 oyunları derken bu ay ise oyuncuların yüzünü güldürebilecek bir yapım oyuncular içerisinde büyük heyecan yaratmış oldu. inFamous: Second Son oyununun yanında uzay savaşı oyunlarından Strike Vector Ex isimli oyunu da PS4  konsol sahiplerine ücretsiz bir şekilde sunulacak.

sony playstation playstation plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.