PlayStation 4 Slim Yeni Renk Seçeneğiyle Geliyor

PlayStation 4 Slim modelinin yeni renk seçeneği ortaya çıktı. PlayStation 4 Slim altın sarısı modelinin satışına ne zaman başlanacak? Yeni model hakkında ne biliyoruz?

PlayStation 4 Slim Yeni Renk Seçeneğiyle Geliyor

Yarın itibariyle BİM marketlerinde indirimli fiyatlarıyla satışa çıkması beklenen PlayStation 4 Slim modelinin yeni bir serisinin daha hazırlandığı ortaya çıktı. Sony tarafından açıklama yapılmasa da markanın tasarımsal olarak değişikliklere gideceği yeni seri PlayStation 4 Slim modelleri üzerinde çalışmalara başladığı belirtildi. Tabi bu tasarım değişikliği kasa modelinin şekil değişikliği olarak yapılmadığı belirtiliyor. Bunun yerine PlayStation 4 Slim modelinde renk sisteminde değişikliğe gidileceği belirtiliyor. PlayStation 4 Slim modelinin yeni renk seçeneğinin ise altın sarısı olması bekleniyor. Paylaşılan fotoğraflarla beraber yeni PlayStation 4 Slim modeli ortaya çıktı.

PlayStation 4 Slim Altın Sarısı Modeli

Henüz Sony tarafından doğrulanmadığı için iddia olarak kabul edilen yeni modelin tamamen altın sarısı olması bekleniyor. Kontrol cihazlarına kadar altın sarısı renk düzeni içerisinde gelmesi beklenen yeni seri PlayStation 4 Slim modelinin ise 9 Haziran sonrasında satışa çıkması bekleniyor. Yeni seri oyun konsollarının fiyatının ise 249 dolar olacağı iddia ediliyor.

Tüm bunlarla beraber yeni modelin şu an için sadece Amerika genelinde satışa çıkması bekleniyor. Konsolun diğer bölgeler için satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda ise bir bilgi verilmediğini de belirtelim. PlayStation 4 Slim altın sarısı modelinin ülkemize gelip gelmeyeceği de bilinmiyor.

playstation 4 slim playstation 4 slim altın sarısı sony
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.