PlayStation 4 Konsoluna Gold Renk Seçeneği Geliyor

Sony PlayStation 4 Slim almak isteyenlere bu konsola farklı bir renk seçeneğinin geleceğini de belirtelim. Bu ay içinde PlayStation 4 Slim modellerine altın renk seçeneği de geliyor.

PlayStation 4 Konsoluna Gold Renk Seçeneği Geliyor

Sony PlayStation 4 Slim konsoluna yepyeni bir renk seçeneği geliyor. Kullanıcılar tarafından oldukça beğeni kazanacağını düşündüğümüz yeni renk ise Gold olarak karşımıza çıkacak.

Amerika'da bir Target mağazasında çalıştığını iddia eden Reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan fotoğraf üzerinde PlsyStation 4 Slim kutusunda gold renk ortaya çıktı. Bu görseli doğruayan bir haber de Walmart'ta bir müşterinin ürünü satın almak istediği ancak başaramadığı iddiasıydı. Bunun yanında gold renkli bir DualShock 4 oyun kumandasının da Best Busy sitesinde görülmesi gold renkli PS4 Slim iddialarını oldukça güçlendirdi.

Gold renkli Sony PlayStation 4 Slim konsolunun 9 Haziran'da piyasaya sürüleceği belirtilirken yayınlanan kutu görselinin üzerinde 1TB depolama seçeneğinin görülmesi gold renginin 500GB seçeneğini kullanmayacağı ihtimalini güçlendiriyor.

Eylül 2016 tarihinde resmi tanıtımı yapılan Sony PlayStation 4 Slim konsoluna Ocak 2017 tarihinde Buzul Beyazı renk seçeneği de eklenmişti.

İşte Reddit kullanıcısının paylaştığı PlayStation 4 ürün kutusuna ait fotoğraf görüntüsü;

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.