Playstation 3 Üretiminin Sona Erdiği Öğrenildi

Playstation serisi kuşkusuz uzun yıllardır oyun dünyasında çok önemli bir yer teşkil ediyor. Playstation aleminde en fazla sevilen konsollardan biri de Playstation 3'tü ancak Playstation 3, Playstation 4'ün çıkışı ile eski güncelliğini haliyle kaybetmişti. Şimdi de Playstation 3'ün üretimine tamamen son verildiği bilgisine ulaşıldı.

Playstation 3 Üretiminin Sona Erdiği Öğrenildi

Günümüzün en büyük teknoloji devlerinden Sony, uzun yıllardır oyun konsolu alanında da çarpışmakta. Playstation platformunun sahibi Sony, sürekli bu platformu daha da yukarıya taşımaya devam ediyor. Sony, Playstation diyarında Playstation 4'ün arkasından Playstation 5 yerine Playstation VR ve Playstation 4 Pro modelleri ile karşımıza çıkmıştı ve oldukça beğeni toplamıştı. Playstation Pro ile 4K deneyimini sunan Sony, aynı zamanda Playstation VR ile de VR deneyimini sunuyor.

Bir zamanların efsanesi olan Playstation 3'te haliyle oldukça eskimiş durumda ve artık Sony de bunun farkında. Bu yüzden Sony, aldığı bir kararla artık Playstation 3 üretmeyi sona erdirdi. Öğrenilen bilgiye göre Playstation 3 üretimi Japonya'da devam ediyordu. İşte artık üretim tamamen sonlandırılıyor. Bu hadise ile beraber artık bir Playstation 3 döneminin resmi olarak da sona erdiğini söyleyebiliriz.

UZUN SÜRE PLAYSTATİON 5 GELMEYECEK

Öte yandan Playstation 5'in çıkıp çıkmayacağı yönündeki sorulara cevaben uzun bir süre boyunca Playstation 5'in piyasaya sürülmesinin söz konusu olmadığını siz değerli okuyucularımıza iletelim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
adidas nmd     2017-06-30 üzüldüm gerçekten
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.