Pixel 2 Modelinden Yeni Detaylar Çıktı

Google şirketinin çok yakın bir zamanda tanıtmaya hazırlanmış olduğu yeni Pixel modellerinden Pixel 2 hakkında yeni bazı bilgiler gelmeye devam etmekte.

Pixel 2 Modelinden Yeni Detaylar Çıktı

Google şirketinin çok yakın bir zamanda tanıtmaya hazırlanmış olduğu yeni Pixel modellerinden Pixel 2 hakkında yeni  bazı bilgiler gelmeye devam etmekte. 

Görünüşe bakılır ise Google şirketi, Pixel 2 modeli ile birlikte IP68 sertifikasını da almayı başarmış bir durumda. Yani bu ise suya ve de toza karşı belirli bir seviyeye kadar dayanıklı bir durumda olacağını gözler önüne sermiş oluyor.

Bunun yanı sıra Pixel 2 modelinde artık akıllı telefonlarda görmeye alışmış olduğumuz OIS yani diğer adıyla optik görüntüyü sabitleme Teknolojisinin yerine EIS yer alacak. Bu ise elektronik görüntüyü sabitleme anlamına gelmekte ve de ham videoların kayıt esnasında işlenmesi ile uygulanabiliyor.

Google şirketinin Pixel 2 modeli ve Pixel 2 XL modelini Android 8.1 Oreo isimli işletim sistemi ile satışa sunacak olduğu ve cihazda sürekli olarak açık kalabilecek özel bir ambiyans ışığının yer alacak olduğunu da hatırlatmakta yarar görüyoruz.

Son olarak ise daha önceki Pixel modelleri içerisinde yer almayan 3.5mm'lik büyüklükteki kulaklık girişinin çok fazla tepki alması sebebi ile, Google şirketinin bu defa Pixel 2 modelini alanlara kutunun içinden çıkacak ücretsiz bir şekildeki USB-C'den 3.5mmlik jak girişine dönüştürücü  gibi bir sürprizi hazırlamış olduğunun iddia edildiğini de belirtmekte fayda var..

google pixel pixel 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.