Pixel 2 Cihazı İçin Launcher Çıktı

Google şirketinin Pixel 2 isimli akıllı telefonu ile birebir aynı arayüzü sunmakta olan Google Pixel 2 Launcher resmen çıktı!

Pixel 2 Cihazı İçin Launcher Çıktı

Google şirketinin Pixel 2  isimli akıllı telefonu ile birebir aynı arayüzü sunmakta olan Google Pixel 2 Launcher resmen çıktı! Sizlerde kendi Android akıllı telefonunuz içerisinde bu yeni arayüzü kolay bir şekilde deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Tasarım ile donanım konusunda günümüzdeki en iyi akıllı telefonları arasında bulunan Google Pixel 2 modeli, yenilenmiş durumdaki arayüzü ile de çok fazla dikkat çekiyor. Bu bağlamdan bakıldığında Google Pixel 2 modelinin arayüzünü sevmiş olan geliştiriciler, bunu öteki kullanıcılarında deneyimleyebilmesi amacı ile bir tane APK dosyasını geliştirmişler.

Geliştirilmiş olan bu özel APK dosyası tamamen yenilenmiş Google Pixel 2  modelinin arayüzünü,  birebir kendi Android cihazınız içerisinde deneyimleyebilmenize bir imkan tanımakta. Öte yandan gelen paket içerisinde yeni Google Kamera isimli uygulamasınında yer aldığı açık bir şekilde belirtilmiş. Böylelikle tam anlamı ile olmasa da telefonunuzu adeta Google Pixel 2 modeline dönüştürebilmiş olacaksınız.

Yüklemeyi yapmayı isteyen kullanıcılar için  çok küçük bir hatırlatmayı yapmadan geçsek olmayacak. İndirmiş olduğunuz bu APK dosyaları her ne kadar pek çok değişik Android cihaza kurulabilme özelliği olsa bile, en verimli bir şekilde tekrar eski Pixel cihazlar içerisinde çalışıyor. Dolayısı ile bu APK'nin yüklenmesi sonrasında yanaşabilecek  olan olumsuzlukların sorumluğu  ise yüklemeyi gerçekleştirmiş olan kullanıcılara ait.

google pixel 2 launcher
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.