PhotoShop CC İle Beraber Bir Çile Bitiyor

Photoshop kullanıldığı esnada kullanıcıların en fazla zaman harcamakta olduğu işlerden bir tanesi fotoğraflarda kişilerin seçilebilmesi.

PhotoShop CC İle Beraber Bir Çile Bitiyor

Photoshop kullanıldığı esnada kullanıcıların en fazla zaman harcamakta olduğu işlerden bir tanesi fotoğraflarda kişilerin seçilebilmesi. Neyse ki Adobe şirketi, Photoshop CC programı için getirecek olduğu makine öğrenimi yeteneği ile  beraber kullanıcıların imdadına yetişmiş olacak.

Bilmekte olduğunuz üzere yazılım içerisinde kişileri seçmek amacıyla tercih edeceğiniz değişik yollar bulunmakta. Bu yollardan her bir tanesinin elde ettirmiş olduğu sonuçlar ise değişik. Japonya’da gerçekleştirilmiş olan özel Adobe MAX etkinliği kapsamında ise öznelerin yalnızca tek bir tıklama ile seçilebilecek olduğu yeni bir araç  resmi bir şekilde duyuruldu.

Adobe şirketi yapay zeka platformlarından Sensei kullanmakta olan ve de makine öğreniminin gücünü arkasına alacağı açıklanmış olan Özne Seçim aracı ise işleri fazlası ile basitleştirmiş olacak. Şu anda videoyu da izlediğiniz zaman sürekli kusursuz sonuçlar çıkartmamakta olduğunuz göreceğiniz araç yine de birazda olsa umut vadediyor. Bu işlemi kullanmak amacı ile Kalem ve de Kement araçlarını  çok daha az kullanacak olma ihtimali ise kulağa fazlası ile hoş gelmekte.

Maalesef ki firma, aracın gelecek dönemdeki bir güncelleme ile gelecek olduğu dışında şimdilik net bir tarih paylaşmamakta. Tahminimiz  ise bu güncellemeye kadarki süre içerisinde aracın çok daha iyi duruma gelecek olduğu yönünde.,

adobe photoshop cc güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.