Philips'e Ait Olan Yeni S310X Telefona Sertifika Alındı

Akıllı telefon sektörü içerisinde neredeyse ismini hiç bir şekilde duymadığımız Philips şirketi, yeni bir tane daha modelini Çin telekom otoritelerinden TENAA ile sertifikalattı.

Philips'e Ait Olan Yeni S310X Telefona Sertifika Alındı

 

Akıllı telefon sektörü içerisinde neredeyse ismini hiç  bir şekilde duymadığımız Philips şirketi, yeni bir  tane daha modelini Çin telekom otoritelerinden TENAA ile sertifikalattı. Akıllı telefon dünyası içerisinde en son 2015 senesinde çıkartmış olduğu telefonla  bir etkinlik göstermiş olan Hollanda asıllı Philips, yeni modeli ile de herhangi bir şekilde etkide bulunmakta zorlanacak gibi görünmekte.

 

Çin'de yer alan sertifikalandırma kuruluşlarından TENAA'dan gelmiş bulunan bilgilere göre ise S310X isimli modeli hiç bir tane taşı yerinden oynatmaya çalışmamakta. Depolama alanı içerisinde 1, 2 ve de 3 GB'lık RAM'ler ile gelecek olan telefonlar 8 ile birlikte 16 ve de 32 GB'lık dahili  bir depolamaya sahip olarak karşımıza çıkacak. 2017 senesinin standartları ile düşünürsek özellike 1 ve de 2 GB'lık  özellikteki varyantlar günlük yaşamsa biraz problem yaşayacaktır. Bir öteki çağına uymamakta olan durum da kuruluşa gönderilmiş olan üç ayrı modelin Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile çalışıyor olması.

 

5 inç olan HD çözünürlüğe sahip ekranla geleceği açıklanan model 2.000 mAh'lik özellikteki bir pile, markası belirli bile olmayan dört-çekirdekli 1,25 gHz'lik bir işlemciye ve 8MP'lik arka, 2MP'lik bir ön kameraya sahip olarak gelecek. MicroSD kart desteği sunmuş olduğu da belirtilen bu akıllı telefon 4G ve de VoLTE teknolojisini tam bir şekilde destekliyor.

 

philips tenaa s310x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.