Philips Yeni Bir Akıllı Telefon Piyasaya Sürecek

Philips şirketinin tarafından geliştirilmekte bulunan akıllı telefonun modeli S329, Tenaa ile ilgili kayıtları aracılığı ile ortaya çıkmış oldu.

Philips Yeni Bir Akıllı Telefon Piyasaya Sürecek

Philips şirketinin tarafından geliştirilmekte bulunan akıllı telefonun modeli S329, Tenaa  ile ilgili kayıtları aracılığı ile ortaya çıkmış oldu.

Dünya üzerindeki en büyük elektronik şirketlerinden bir tanesi olan Philips, akıllı telefon pazarı içerisinde aktif bir biçimde yer almıyor olsa bile, uzun süren aralıklar ile yeni modellerinin duyurularını yapıyor.

Üst seviyede bir akıllı telefon hazırlığının içinde olduğunu geçtiğimiz ay  içerisinde sizlere bildirmiş olduğumuz Philips'in, bu defa ise yeni bir model daha üstünde çalışmakta olduğu ortaya çıktı.

Çin'de yer alan telekomünikasyon cihaz denetleyicilerinden TENAA'nın kayıtlarında görülmüş olan Philips'in yeni  olan bu akıllı telefonu S329 modelindeki numarası ile birlikte karşımıza çıkmakta.

5 inçlik bir boyuta sahip olan bu model, 1280x720 piksellik bir çözünürlük sunabilen IPS ekrana ve de 1.5 GHz hızında çalışmakta bulunan sekiz çekirdekli bir işlemciye ev sahipliği yaptığı belirtilen Philips S329, 3 GB'lık RAM ile beraber gelecek.


16 GB'lık bir dahili hafızası olan ancak microSD kart ile 64GB'a kadar arttırılabilen bu akıllı telefon, 3000 mAh'lık bir kapasiteye sahip bir bataryadan beslenir iken Android 7.0 Nougat  isimli işletim sistemi ile kutusundan çıkacak.

13 megapiksellik bir çözünürlüğe sahip olan arka ve de 5 megapiksellik çözünürlüğündeki ön kameranın yer alacak olduğu Philips S329 modeli, 145 gramlık bir ağırlığa sahip ve de 143.4 x 70.4 x 9.15 mm şeklindeki boyutlarında olacak.

philips tenaa s329
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.