PES17 Yeni Özelliklerle Geliyor !

PES 2017 oyun içi bazı özellikler geliştirildi. PES 2017, bundan sonra daha gerçekçi hareketler ve daha sahici gollerle sevenlerine hitap edecek.

PES17 Yeni Özelliklerle Geliyor !

 

PES 17 (Pro Evolution Soccer 2017) oyun içi bazı özellikleri geliştirdi. PES 17, artık daha gerçekçi hareketler ve daha sahici gollerle oyuncularına hitap edecek.

Pro Evolution Soccer olarak bilinen ama halk arasında PES ismiyle anılan futbol oyununun zirve ismi 2017 sersinde adeta yeniden yazılıyor.

Japon oyun devi Konami Şirketi tarafından her yıl milyonlarca cdsi yaptırılan ve satılan Pro Evolution Soccer (PES) oyununun 2017 versiyonu, daha seri daha atak ama daha gerçekçi olacak. Taç atışlarınan frikik atışlarına kadar gerçeğe uyfun olacak olan oyunda sakatlanma, faul ve kartlarda mümkün mertebe gerçek bir oyunda olabilecek düzeye çekilecek.

Özellikle kariyer adı verilen hem teknik direktör hemde sahada takım adına oynana oyunlarda, başka takımlardan trasnfer edilen oyuncular için bir adaptasyon süresi olacak. Eskiden olduğu gibi oyuncu transfer edilir edilmez tüm özelliklerini sahaya yansıtamacak. Bir süre performansı düşecek ve takım arkadaşlarına uyum sounu çekecek olan yeni transfer adeta gerçek bir oyundaymış gibi adaptasyon sorunu çekecek.Futbolcu, takıma uyum sağlayamaması halinde ayrılmak isteyebilecek.

Yakın zamanda bilgisayar ve Playstation3 için 40 Dolara satılacak olan otun Xbox ve Playstation4 içinse 60 Dolara satılacak. Ayrıca oyun için çıkış tarihi olarak Eylül ayı gösteriliyor.

PES PES 2017 PES özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.