PES 2018 Resmi Duyurusu Gerçekleştirildi

PES 2018 oyunu sonunda resmi olarak duyuruldu. Yapılan duyuru sonrasında PES 2018 oyununda yer alacak sistemlerin detayları da ortaya çıktı. İşte yeni oyundan tüm detaylar.

PES 2018 Resmi Duyurusu Gerçekleştirildi

Oyun dünyasında spor oyunu denildiğinde akla ilk gelen seriler PES ve FIFA serileri oluyor. Şu an için piyasadaki en iyi iki spor oyunu olarak gösterilen serilerin kendi içerisinde girdikleri rekabet ise her iki serinin de çok daha hızlı gelişmesini sağlıyor. Bu noktada FIFA’nın öne geçmesiyle beraber yarışta öne geçmek için her yeniliği deneyen PES serisinin yapısının değişmeye başladığını da gördük. Bu değişim son noktası ise PES 2018 oyunları olacak. Resmi olarak duyurulan ve görselleri paylaşılan oyunun bu sefer öne geçmek için çok daha iddialı hazırlandığı da ortaya çıktı.

PES 2018 Nasıl Yenilikler Barındıracak?

Oyunun en büyük yeniliği oyun içi dinamiklerde olacak. Oyun içi dinamiklerde çok daha akılcı bir sistem kullanacağı ortaya çıkan KONAMI’nin yeni seride top kontrol sistemlerinden top koruma sistemlerine hemen hemen her konuda değişikliklerin yapılacağı belirtildi.

Özellikle oyun içerisinde pas, şut ve penaltı teknolojisinin değişeceğinin açıklanmasıyla beraber yeni bir yapıya sahip olacağı ortaya çıkan PES 2018 serisinin Real Capture teknolojisinin ise hem saha tasarımlarını hem de oyuncu tasarımlarını birebir gerçeğe yaklaştırılacağı belirtiliyor. İlk bilgilere ve görsellere göre çok daha iddialı olduğu gözlenen oyunun E3 2017 fuarında tüm detaylarıyla tanıtılacağı 14 Eylül tarihinde ise resmi olarak çıkış yapacağı açıklandı.

pes 2018 pes 2018 oyunu pes 2018 duyuruldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.