PES 2018 Oyununun Ne Zaman Çıkacağını Açıkladılar

FIFA oyununun en büyük rakiplerinden biri olan PES, bu sene karşımıza çok daha yeni bir deneyim sunacak olduğu açıklanan PES 2018 oyunu ile çıkmış olacak.

PES 2018 Oyununun Ne Zaman Çıkacağını Açıkladılar

FIFA oyununun en büyük rakiplerinden biri olan PES, bu sene karşımıza çok daha yeni bir deneyim sunacak olduğu açıklanan PES 2018 oyunu ile çıkmış olacak. Her sene olduğu gibi Konami şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu PES 2018 oyunu ile ilgili Gamescom etkinliği kapsamında bir demo tarihi verilmiş oldu. Açıklamalara bakılır ise PES 2018 demo oyunu; 30 Ağustos 2017 tarihi içerisinde PlayStation 4  platformuyla birlikte Xbox One platformuna gelmiş olacak.

PES 2018 demo oyunu içerisinde hangi takımların yer alacak olduğu ise henüz bilinmemekte. Fakat tahminlere bakılır ise; PES 2018 oyununun Beta sürecinde yer almakta olan Brezilya ve  de Fransa takımlarına ek bir şekilde, Barcelona ve de  Real Madrid'in PES 2018 demo oyununda yer alması beklenmekte.  PES 2018 oyunu, 12 Eylül tarihi içerisinde PC platformu ile birlikte PS4 platformu, PS3 platformu, Xbox One  platformu ve Xbox 360 platformu içerisindeki yerini almış olacak.

Konami şirketi, öte yandan REAL Touch +  isimli özelliği ile oyuncuların gelmekte bulunan topun yüksekliğine ve de hızına bağlı bir şekilde topu kontrol etmek amacıyla vücutlarının göğüs ile birlikte kafa veyahut bacak kısımlarını daha aktif olarak kullanmalarını da sağlamış bulunacak. Bütün duran top pozisyonları ise baştan  başlayarak elden geçirildi; bunu ise özellikle penaltı atışları esnasında ve de tek kişilik santra rutini esnasında görmüş olacaksınız.

konami pes 2018 fıfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.