PES 2018 En İyi Deneyimi PC'de Sunacak!

Futbol oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan Pro Evolution Soccer yani PES'in yeni oyun PES 2018'in en iyi deneyimini PC platformunda sunacak!

PES 2018 En İyi Deneyimi PC'de Sunacak!

Oyun konsollarının yükselişe geçmesiyle birlikte oyun geliştiricileri oyun konsolları için daha güçlü oyunlar yapıyor. Geçtiğimiz senelerde PC platformunu önemsemeyen Konami son açıklamasına göre PC platformuna iddialı bir geri dönüş planlıyor.

Konami'nin en önemli oyunlarından birisi olan PES 2018 Konami'nin üst düzey çalışanına göre en iyi deneyimini PC platformunda sunacak.

Devam eden E3 2017 fuarı kapsamında bir Twitch yayınına katılan Konami temsilcisi PC kullanıcılarını sevindirecek bir açıklama yaptı Pro Evolution Soccer 2018 oyununun Steam sürümü en yüksek standartlar içinde gelecek.

pes-2018

Geçtiğimiz yıllarda kullanıcı deneyimi alanında en düşük standarttı sunan PES oyunu görünüşe göre PC platformuna iddialı bir geri dönüş yapacak.

Nvidia ekran kartları için en iyi optimizasyonu sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte bizleri akıcı ve kaliteli grafiklerin bulunduğu yeni bir PES 2018 bekliyor olacak.

14 Eylül 2017 tarihinde çıkacak olan Pro Evolution Soccer 2018'in PC platformu kullanıcılarını memnun edeceği kesin gibi görünürken FIFA ve PES rekabetine nasıl etki edeceği ise merak ediliyor. 

pes steam pc fifa pes 2018 pro evolution soccer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.