PES 17 Tanıtım Videosu Tıklanma Rekoruna Gidiyor

Spor oyunu tutkunlarını heyecanlandıran PES 2017 ‘nin tanıtım videosu Barcelona takımı için hazırlandı. Detaylar için haberimizin içeriğini okuyabilirsiniz. Tanıtım videosu haberimizde...

PES 17 Tanıtım Videosu Tıklanma Rekoruna Gidiyor

Önceki yıllar sadece erkeklerin ilgi gösterdiği PES FIFA oyunları kendisini sürekli yenilmesi ile artık kızlar tarafından ilgi görmeye başladı. Çok sayıda ülkede büyük küçük, kız erkek her grup insan tarafından ilgi gören oyun PES 2017 Barcelona takımı için tanıtım videosu hazırladı. PES 17 yeni tanıtım videosunda Barcelona takımı ön plana alınarak hazırlanmış. Takımın kendi stadındaki bir maçı, gol pozisyonlarını, oyuncuların gol sevincini ve taraftarın coşkusunu ele alan tanıtım videosu tamamlandı.

 PES 2017 tanıtım videosu You Tube resmi hesabından yayınlandı. oyunun hazırlanan tanıtım videosu şimdiden büyük ilgi gördü.  3 gün önce yani 26 Temmuzda yayınlanan tanıtım videosu kısa zaman da 180 bin kişi tarafından izlendi. Oldukça fazla görüntülenme sayısını sahip olan video oyun severleri heyecanlandırdı.
Barcelona ile 3 yıllık anlaşma yapan oyun ekibi tanıtım videosu olarak da ilk önce bu takımı seçti. Ayrıca oyun tanıtımı için ilerleyen günlerde Barcelona ve diğer takımlar içinde yeni videolar yayınlanması bekleniyor. 
PES 2017; 13 Eylül 2016 tarihinde ABD için, 15 Eylül 2016 tarihinde de ise tüm dünyada
İlk olarak Amerika’da kullanıcıların hizmetine sunulacak olan PES 2017 Amerika için 13 Eylül 2017 tarihini verirken diğer ülkelerindeki oyuncular ise daha sonraki tarihte bu oyunu oynayabilecekler. Oyunun diğer ülkelerde hizmete sunulması için ise 15 Eylül 2016 tarihi veriliyor.
Oyunun tanıtım videosunu izlemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz:
https://youtu.be/6B6r91GAfR0

PES PES 2017 PES tanıtım videosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.