Parmaklarınızla şov yapın!

Piyasaya sunduğu akıllı telefonlarında kendi geliştirdiği arayüze yer veren Huawei, EMUI arayüzü ile başarılı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Çok fazla özellik taşıyan bu arayüzde bilinmeyen çok sayıda da özellik var.

 Parmaklarınızla şov yapın!

Piyasaya sunduğu akıllı telefonlarında kendi geliştirdiği arayüze yer veren Huawei, EMUI arayüzü ile başarılı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Çok fazla özellik taşıyan bu arayüzde bilinmeyen çok sayıda da özellik var. Bu videomuzda Huawei EMUI arayüzünün bilinmeyen özelliklerini derledik!

 


Huawei EUMI arayüzü, tamamen özelleştirilmiş bir arayüz ve kullanıcılara çok sayıda özellik sunuyor. Son derece pratik olan bu özellikler ile Huawei markalı telefonlarını çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Huawei Mate 10 Pro inceleme Huawei Mate 10 Pro inceleme
Merakla beklenen Huawei Mate 10 Pro inceleme videosu ile karşınızdayız. Mate serisini en şık ve güçlü modeli hakkında merak edilenleri bu videoda

EMUI arayüzü, parmak hareketleri ile çok sayıda pratik kullanım imkanı sunuyor. Bunların başında gelen özelliklerden biri iki parmak tıklaması ile video kaydı yapabilme özelliği. İki parmağınızın eklemi ile ekrana iki kere dokunduğunuzda ekranda video kaydı yapabilirsiniz.

Bir diğer özellik ise ekran görüntüsü yeteneği. Parmak ekleminizle bir kere dokunduktan sonra parmağınızı kaldırmadan işaretlediğiniz alanın ekran görüntüsünü anında alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.