Panasonic Şirketinden Akıllı Buzdolabı

Panasonic şirketine ait olan Movable Fridge sizin sesli komutunuzla beraber mutfaktan çıkarak yanınıza kadar gelecek ve de içinden istediğiniz yiyecek veyahut içeceği almanızı sağlamış olacak.

Panasonic Şirketinden Akıllı Buzdolabı

Panasonic şirketine ait olan Movable Fridge sizin sesli komutunuzla beraber mutfaktan çıkarak yanınıza kadar gelecek ve de içinden istediğiniz yiyecek veyahut  içeceği almanızı sağlamış olacak.

Televizyonunuzun tam karşısındayken kanepenize yayılmış bir durumdayken buzdolabından içecek almaya gitmek için çok fazla üşeniyor musunuz? Pekala o zaman, Panasonic şirketine ait olan Movable Fridge ilerleyen dönemlerde tam da aramış olduğunuz bir akıllı beyaz eşya olarak karşınıza çıkmış olabilir.

Gelecek dönemin mutfağını hayal etmiş olan Panasonic şirketi, sesli komutlara cevap veren bir tane hareketli buzdolabının konsepti geliştirmiş bir helde. Üst seviyedeki lazer tarama ve de engel tespit yeteneğinin yanında derinlik ile ilgili sensörlerine sahip durumda olan Panasonic Movable Fridge isimli buzdolabı, evinizi tarayıp kendi başına yolunu bulabilmeyi başaracak  bir şekilde tasarlanmış durumda.

Devamlı bir şekilde komutlarınız için dinlemede bulunacağı açıklanan bu hareketli buzdolabı, kendini çağırdığınız zaman mutfağınızda yer aldığı yerden çıkıp doğrudan sizin yanınıza gelmiş olacak. Yani yakın bir gelecek içerisinde tembellik ile ilgili yeni bir boyuta geçmek tamamen olanaklı. Diğer yandan bu ürün asıl olarak yaşlılar ve de engelli kişilere yararlı olması açısından düşünülmüş. Firma öte yandan, ürünün üstüne bir ısıtıcı kısım ekleyerek, odadan odaya sıcak bir yemek sunulmasını da sağlayabilmenin niyetinde.

panasonic movable fridge akıllı buzdolabı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.