Palm Şirketi Yeniden Akıllı Telefon Pazarına Dönecek

Mobil dünyanın eski üyeleri yavaş bir şekilde pazara geri dönmeye başladı. Alcatel ile birlikte Nokia ve de Blackberry'den hemen sonra şimdi ise Palm'in yeniden akıllı telefon üretimine başlayacak olduğu haberi geldi.

Palm Şirketi Yeniden Akıllı Telefon Pazarına Dönecek

Mobil dünyanın eski üyeleri yavaş bir şekilde pazara geri dönmeye başladı. Alcatel ile birlikte Nokia ve  de Blackberry'den hemen sonra şimdi ise Palm'in yeniden akıllı telefon üretimine başlayacak olduğu haberi geldi.

Çin asıllı şirket TCL'nin tarafından satın alındıktan hemen sonra son 6 seneden beri Palm ismi altında hiçbir tane telefon üretimi yapılmadı. TCL şirketinin Pazarlama Müdürü görevinde bulunan Stefan Streit ise, firmasının Palm markasını tekrardan canlandırmaya ve de 2018 senesinin başında yeni bir tane akıllı telefonu duyurma konusunda karar vermiş olduğunu resmen açıkladı.

Belki LG şirketinin Palm'a ait işletim sistemini satın almış olması, TCL şirketinin piyasada bu markanın altından yeni akıllı telefonlar üretecek olmaya başlamasının sebeplerinden bir tanesi olabilir. Palm şirketinin hangi işletim sistemini kullanacak olduğu ise henüz kesin değil. 
 
Alcatel ve de Blackberry  şirketine ait olan telefonların üretimini de gerçekleştiren TCL şirketi, 3 değişik müşteri kitlesini hedefliyor olacak. Palm şirketinin güvenilir ve de kaliteli bir marka şeklinde hatırlayan eski Palm kullanıcıları için hitap etmesi beklenir iken Alcatel şirketi ise ''milenials''ı hedef alıyor olacak. BlackBerry şirketi de  kurumsal durumdaki tüketicileri hedefliyor olacak.
 
TCL şirketinin gelecek sene duyuracak olduğu Palm ürünlerinin akıllı telefonlar ile sınırlı bir durumda kalmayacağı ve  de Palm Pilot'u içerebilecek olduğu gelen bilgilerin arasında yer alıyor. TCL firmasının Palm ile beklemiş olduğu başarıyı elde edip edemeyecek olması ise büyük bir merak konusu.

tcl palm akıllı telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.