Pahalı ve Çok Lüks Bir Telefon

Android tabanına sahip olan akıllı telefonlardan Lamborghini Alpha One modeli, lüks tutkunlarını cezbedecek gibi duruyor. Pekala sunmuş olduğu özellikler, istenilmekte olan fiyatın karşılığını tam olarak verecek mi?

Pahalı ve Çok Lüks Bir Telefon

Android tabanına sahip olan akıllı telefonlardan Lamborghini Alpha One modeli, lüks tutkunlarını cezbedecek gibi duruyor. Pekala sunmuş olduğu özellikler, istenilmekte olan fiyatın karşılığını  tam olarak verecek mi?

İlk önce Lamborghini Alpha One modelindeki akıllı telefonun, İtalyan el yapımlarından siyah deri ile kaplı bir durumda olduğunu belirtmeliyiz. Öte yandan, yine bu model için uyumlu bir tane de özel İtalyan derisinden bir kılıf, kutunun içine dahil edilmiş.

Lamborghini Alpha One modelinin özellikleri arasında ise 5.5 inçlik 2560 x 1440 çözünürlüğe sahip WQHD bir ekran, Qualcomm'a ait olan Snapdragon 820 olan işlemci, Android Nougat işletim sistemi, 4 GB'lık bir RAM, 128 GB büyüklüğe kadar yükseltilebilir olan 64 GB'lık dahili  bir depolama, 20 MP'lik bir arka kamera, 8 MP'lik bir ön kamera, 3250 mAh  büyüklüğünde batarya, 2 SIM kart desteği ve de parmak izi okuyucu yer almakta.

Akıllı telefon ise şu anda İngiltere ve de Birleşik Arap Emirliklerinde çevrimiçi  bir şekilde satışa sunulmuş halde. Lamborghini Alpha One modelinin fiyatı ise yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi hiç ucuz değil. Ürün için belirlenmiş olan satış fiyatı tam tamına 2.450 dolar tutarında. Tabii ki  de bu fiyatta derinin etkili bir durumda olduğunu tahmin etmek hiç zor değil fakat buna değer mi karar sadece sizin. Bu fiyat ile alınabilecek fazlası ile iyi akıllı telefonların piyasa içerisinde var olduğu da bir gerçek.

lamborghini alpha one alpha one abd
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.