Özelleştirilebilir Tag Heuer akıllı saat

1.200$ satış fiyatı olan yeni model, özellikle ince bilekliler için tasarlandı.

Özelleştirilebilir Tag Heuer akıllı saat

Tag Heuer’in en son çıkardığı 1.200$ değerindeki Android Wear akıllı saati ‘Connected Modular 41’, İsviçre’de tasarlandı. Piyasadaki bir çok giyilebilir cihazdan daha şık ve kaliteli duran saat, 50 metre derinliğe kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. GPS, NFC  sensörü (Android Pay üzerinden yapılacak temassız ödemeler için) ve kişiye özel olarak tasarlanabilen TAG Heuer zilleri de beraberinde geliyor.

41mm çapında saat yüzeyine sahip olan cihaz, küçük bilekler için özel olarak tasarlanmış. Cihazın ekranı AMOLED 390x390 ekran özelliğinde. Connected Modular 41, daha büyük versiyonu olan 45mm’lik modeline oranla bazı üstünlüklere sahip. Yeni modelin hafıza kapasitesi 8GB olmakla birlikte RAM büyüklüğü ise 1GB.

Tag Heuer saatin geliştirimi esnasında Intel ve Google ile iş birliği yaptıklarını söylüyor. Özelleştirilebilir kordon ve kordon sapı bulunan yedi standart model bulunuyor. 9 farklı kordon rengi arasında yeni pembe mavi ve beyaz deri renkleri de yer alıyor. Eğer saatin görünümünden sıkılırsanız, dijital modülü üç-elli mekanik modülle değiştirebiliyorsunuz. Böylece saatiniz sadece birkaç adımda mekanik bir görünüm kazanarak, çekici hale geliyor.

Hem Connected Modular 45, hem de 41, Android 4.4 ve iOS 9 ve yukarı sürümleriyle uyumlular. Fiyatı 1.200$ olan saat, Tag Heuer’in online mağazasından satın alınabiliyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.