Ozan Tufan'ın Saçları Gündeme Damgasını Vurdu

Euro 2016 guruplarında önceki gün oynanan Türkiye - Hırvatistan maçına Ozan Tufan'ın pozisyonu takip etmek yerine saçlarını düzeltmeye çalışması damgasını vurdu! Okan Tufan, hem sosyal medya hem de dış basının gündemine oturdu!

Ozan Tufan'ın Saçları Gündeme Damgasını Vurdu

Fransa'da oynanan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) D Grubu ilk maçında Hırvatistan'la eşleşmişti. Nefesler tutularak izlenen maçta A Milli takımımız 1-0 mağlup oldu. Puan alamadan döndüğümüz maçta Ozan Tufan'ın saçları olay oldu. Ay yıldızlı takımımızın yenilgisinden daha çok Ozan Tufan'a tepkiler yağdı.

Milli takımımızın maç performansı ve yenilgisi sosyal medyaya konu oldu. Hırvatistan'ın attığı golde topun Modric'e gittiği anda Ozan'ın havadaki topa bakıp, topu takip etmek yerine saçını düzelttiği anlar sosyal medyada taraftarların yorumlarında konuşuldu. Ozan Tufan'ın saçları sosyal medya dışında Almanya televizyon kanallarında da gündemdeydi. Alman yorumcu "Ozan burada ne yapıyor?" diyerek o anları yakın çekimle sunarak eleştirdi.

Ozan'a Aynalı Karikatür
Ünlü karikatürist Omar Momani'nin de bu olayı çizmesiyle Ozan Tufan'ın saçları Avrupa basınında da gündeme geldi. Momani, Ozan Tufan'ın elindeki aynayla Luka Modric'i durdurmak istemesi yorumunu karikatürüyle resmetti.

Haber : İrem Yıldırım

Ozan Tufan Ozan Tufan Milli Takım Ozan Tufan Katikatür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tyfn     0000-00-00 Bence Ozan a fazla elestiri yapiliyor ozan kafa golünü atsa bugün kahramandı atamadı tek sorumlu oldu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.