Outlook'un iOS İçin Güncellendiği Belirtildi

Geçmiş olduğumuz hafta içerisinde hem Android platformu hem ise iOS platformunda güncellenmiş olan Outlook isimli uygulaması, şimdi ise iPhone cihaz kullanıcılarına yeni özellikler sunmakta olan bir güncelleme ile beraber yeniden karşımıza çıkmış oldu.

Outlook'un iOS İçin Güncellendiği Belirtildi

Geçmiş olduğumuz hafta içerisinde hem Android  platformu hem ise iOS platformunda güncellenmiş olan Outlook isimli uygulaması, şimdi ise iPhone cihaz kullanıcılarına yeni özellikler sunmakta olan bir güncelleme ile beraber yeniden karşımıza çıkmış oldu. 

Daha önce gelmiş olan güncelleme, paylaşımlı bir takvimler özelliğinde geliştirmeler ile birlikte öne çıkmış idi. Bu defa gelen güncelleme de daha çok Gruplar isimli özelliği ile alakalı. Örnek olarak, artık doğrudan sadece akıllı telefonunuz üstünden grup oluşturmak ve de silmek olanaklı bir duruma gelmekte. Ekleyecek olursak, Outlook uygulamasının kullanıcıları bir grubu hızlı bir şekilde düzenleyebilecek ve  de grup üyelerini ekleyip çıkarabiliyor olacak.

Office 365  hesabına sahip olanlar bu yeni Gruplar ile alakalı olan özelliklerin  bütün avantajlarından iyi bir şekilde yararlanmış olacaklar. Bunlara ise son olarak Gruplar sohbetlerinize ya da detaylarına tam olarak kenar çubuğunda yer alan kısayolları kullanıp çok basit bir şekilde erişebileceğinizin da altını çizmekte bir yarar var.

Microsoft şirketi, yapılmış olan bu yeni güncelleme ile beraber çok fazla bir performans artışı ve de hata 
 pek çok düzeltmelerinin de sunulmuş olduğunu açık bir şekilde belirtiyor. Kısacası bu uygulamayı güncellemiş olan iOS kullanıcıları çok daha iyi bir  şekilde Outlook uygulamasının deneyimini yaşamış olacak.

microsoft outlook ios
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.