Outlook Kullanıcıları SwiftKey Sayesinde Sevinecek

Microsoft şirketinin tarafından sunulmuş olan SwiftKey isimli uygulamasının güncellemelerine yetişebilmek ciddi bir anlamda çok zor.

Outlook Kullanıcıları SwiftKey Sayesinde Sevinecek

Microsoft şirketinin tarafından sunulmuş olan SwiftKey isimli uygulamasının güncellemelerine yetişebilmek ciddi bir anlamda çok zor. Sürekli bir şekilde çok daha iyi  bir hale gelmekte olan bu özel klavye uygulaması, şimdi ise  yeni dillerle ilgili olarak destek ve de  Outlook e-posta tahminleri içermekte bulunan bir güncelleme ile beraber kullanıcıların karşısına çıkmış oldu.

Son olarak ise Android işletim sisteminin uygulaması için gelmiş bulunan güncelleme ile beraber, Microsoft şirketine ait olan e-posta servisiyle bağlantılı bir şekilde çok önemli bir geliştirme sağlanmış oluyor. Android işletim sistemi için SwiftKey isimli özel klavye uygulaması artık kullanıcıları için Outlook e-postaların içerikleri tabanlı bir şekilde kişiselleştirilmiş tahminleri de sunabilme yeteneğini kazanmış bir halde.

Bu  bahsi geçen yenilik dışında  ise uygulama Açeli ile birlikte Kurpian, Nauruan, Kiribati,  Jamaikalı Kleoler, Mingrel, Farsça (Latince) ve de Mizo dilleri ile ilgili de bir destek sunmaya başlamış halde. Bu güncelleme içerisinde yer alan bazı dilleri daha öncesinde hiç bir şekilde duymamış olduğumuzu da burada itiraf etmek mecburiyetindeyiz. Öte yandan tabii ki de uygulamanın çok daha iyi çalışması amacı ile karşılaşılmış olan türlü hataların da güncellemeyle beraber giderilmesi sağlanmış bir halde.

microsoft swiftkey outlook
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.